Аналіз та концепція найбільш ефективного використання активу

Дослідження та концепція ефективного використання активу – аналітичний інструмент, який дозволяє визначити найвигідніший напрямок інвестиції в існуючий об'єкт Замовника.

Такий формат дослідження є оптимальним для власників ділянок землі, об'єктів нерухомості або бізнесів, які шукають найбільш вигідні напрямки використання таких активів:

Ділянка землі, але неясно, що краще на ній збудувати – багатоповерхову житлову будівлю, котеджне містечко, об'єкт комерційної нерухомості (торговий центр, склад, офісне приміщення), спортивний чи будь-який інший об'єкт;
Порожня будівля, яка простоює і не приносить прибуток, але її можна використовувати як торгове, складське чи офісне приміщення.
Діючий бізнес із приміщеннями та співробітниками, потенціал яких не використовується на повну потужність. Найбільш показовий приклад – застарілий склад.

Аналітики Pro-Consulting проводять комплексний аналіз активу, який включає наступні елементи:

  1. Аналіз розташування активу: наявність великих виробництв, складів, торгових та офісних приміщень; ділова інфраструктура (готелі, банки, служби доставки, АЗС, СТО, склади), соціальна інфраструктура (школи, сади, ВНЗ, лікарні, інші об'єкти), кафе, бари та ресторани;
  2. Аналіз транспортних шляхів (наявність жвавих вулиць та трас, зупинок громадського транспорту, потік автомобілів, аеропорти, залізниці, порти)
  3. Оцінка чисельності та доходів населення, що проживає біля ділянки землі чи приміщення;
  4. Можливі способи використання земельної ділянки, приміщення чи іншого активу;
  5. Аналіз ринків у сегментах бізнесу, у яких можна використовувати актив;
  6. Аналіз конкурентів, споживачів та постачальників для таких видів бізнесу;
  7. Прогноз розвитку напрямів, у яких може працювати бізнес.

Підбір структури дослідження здійснюється консультантами Pro-Consulting індивідуально виходячи з багаторічного досвіду реалізації подібних проектів.
За результатами дослідження можна дійти висновків, що побудувати на ділянці землі, як ефективно використовувати приміщення, у якому напрямі розвиватися.
Результатом аналітичного звіту є рекомендації щодо найефективніших шляхів використання Вашого активу, необхідності знесення та реконструкції будівлі, зміни цільового призначення об'єкту нерухомості. Ці рекомендації можуть бути покладені в основу концепції використання активу, на основі якої буде розроблено стратегію Вашого бізнесу.

Замовити підготовку аналізу ринку або іншу послугу, а також придбати готовий проект, Ви можете, використавши електронний адрес info@pro-consulting.ua або здійснивши дзвінок на +38 (044) 233-34-32

Зв'язатися з нами