Таємний дзвінок (Mystery Calling)

Якщо результативність вашого бізнесу в якійсь мірі залежить від ефективності телефонного спілкування менеджерів з клієнтами або партнерами, ця послуга саме для вас.

Інтернет-магазин, служба підтримки, диспетчерська служба - ці та подібні до них підрозділи є об'єктами дослідження за допомогою послуги «Таємний дзвінок».

Вашим менеджерам подзвонить професійно підготовлений оператор колл-центру і проведе діалог з ними за заздалегідь розробленим сценарієм.

Завдяки таємному дзвінку, ви визначите:

  • як менеджери поводяться при першому контакті з клієнтом;
  • наскільки ваші співробітники стресостійкі в різних ситуаціях спілкування;
  • з яким ступенем професіоналізму презентується ваш продукт по телефону;
  • які маркетингові прийоми застосовуються вашими співробітниками при здійсненні продажу по телефону і наскільки вони ефективні;
  • наскільки повно витримуються корпоративні стандарти спілкування, в тому числі і зі «складними» клієнтами;
  • реакцію по повторні дзвінки «нетямущих» клієнтів.

Можливо, ви ввели нову послугу для покупців або запустили в продаж новий товар і хотіли б знати, чи правильно Ваші співробітники представляють ці продукти клієнтам. У цій ситуації також буде актуальна послуга «Таємний дзвінок».

Разом з аналітичним висновком ви отримаєте аудіозапис телефонної розмови і анкету з оцінками якості дотримання обраних критеріїв. Таким чином, клієнт зможе самостійно переконатися в правильності зроблених висновків або звернутися до стороннього експерту.

Таємний дзвінок - дієвий інструмент, призначений для моніторингу роботи внутрішніх процесів компанії при комунікації з клієнтами і впливу на їх продуктивність «людського фактора». Використовуючи цю послугу з арсеналу Pro-Consulting, ви забезпечуєте зворотній керуючий зв'язок, який дозволить відрегулювати роботу вашого бізнесу з метою досягнення максимального результату.

З портфоліо підготовлених проектів можна ознайомитись за посиланням.

ОЗНАЙОМИТИСЯ З УСІМА ПОСЛУГАМИ
Аналітика ринків. Фінансовий консалтинг

Замовити підготовку аналізу ринку або іншу послугу, а також придбати готовий проект, Ви можете, використовуючи електронні адреси
 info@pro-consulting.ua
або здійснивши дзвінок на +38 (044) 233-34-32

Зв'язатися з нами