Розробка інвестиційного тизера

Завантажити шаблон інвестиційного тизера

Залучення інвестицій в проект досить довгий і трудомісткий процес. Основну роль в його успішній реалізації  грає Ваша здатність зацікавити потенційного інвестора, переконати його в перспективності обраного напрямку і продовженні роботи з Вами. В даному процесі важливе місце займає підготовка тизера - інвестиційного документа, який здатний залучити інвестора в Ваш проект.

Тизер - резюме проекту в якому коротко викладається бізнес-ідея, розкриваються фінансові прогнози по прибутку, обґрунтовується рентабельність і інвестиційна привабливість вашого проекту.

Компанія Pro-Consulting готова запропонувати Вам розробку тизера Вашого інвестиційного проекту, який дозволить Вам зацікавити інвестора, а також надасть коротку інформацію по ініційованому Вами проекту.

Грунтуючись на досвіді нашої роботи, ми пропонуємо Вам наступну структуру тизера:

  1. Профайл компанії - ініціатора проекту.
  2. Необхідний розмір інвестиційних коштів. Напрями їх використання.
  3. Фактори інвестиційної привабливості.
  4. Основні види діяльності підприємства і їх характеристика. Фінансові результати діяльності компанії.
  5. Опис виробничих потужностей підприємства.
  6. Ринкове середовище.
  7. Стратегія компанії.
  8. Прогноз фінансових показників.

Пропонована структура може бути видозмінена відповідно до специфіки пропонованого проекту, Ваших побажань, або побажань потенційного інвестора.

 

Замовити підготовку інвестиційної документації, а також придбати готовий проект, Ви можете, використовуючи електронну адресу info@pro-consulting.ua або здійснивши дзвінок на +38 (044) 233-34-32

Зв'язатися з нами