Послуга «Таємний покупець»

Компанія Pro-Consulting, спільно з партнерами, пропонує Вашій увазі послуги проведення досліджень шляхом збору інформації «таємним покупцем».

Компанія Pro-Consulting може здійснювати надання послуг як традиційно за допомогою офлайн візитів у ваші локації чи торгові точки конкурентів, так і по телефону за допомогою послуги «таємний дзвінок».

Моніторинг такого роду дозволяє значно удосконалити ключові стратегії підприємства за рахунок аналізу як результатів роботи власної системи мерчендайзингу та роботи з клієнтами, так і вивчити стратегії конкурентів для того, щоб удосконалити якість обслуговування та скористатися конкурентними перевагами компанії.

Ми працюємо з провідними спеціалістами у таємних візитах, а також маємо власний колл-центр з досвідченими операторами, які максимально якісно можуть оцінити якість роботи відділу продажів, проаналізувати весь спектр переваг та недоліків у роботі з клієнтами, що дозволяє скласти максимально ефективний план розвитку продажів, сформувати систему заохочення співробітників, задіяних у комунікації з клієнтами, та збільшити обсяг продажу.

Аналітики компанії Pro-Consulting проведуть дослідження спеціально для Вас, з урахуванням усіх вимог та побажань. Зверніться до нас - і ми якісно та оперативно виконаємо Ваше замовлення. Рекомендації клієнтів.

 

P.S. Усі активні вакансії Pro-Consulting представлені на популярних ресурсах пошуку роботи (robota.ua, work.ua, Linkedin). Ми ніколи не зв'язуємось у месенджерах (в т.ч. Telegram) з претендентами, відмовляючи в особистій зустрічі або телефонній розмові.

Замовити підготовку аналізу ринку або іншу послугу, а також придбати готовий проект, Ви можете, використавши електронний адрес info@pro-consulting.ua або здійснивши дзвінок на +38 (044) 233-34-32

Зв'язатися з нами