Послуга «Таємний покупець»

У зв'язку зі зверненнями від фізичних осіб з проханням уточнити достовірність вакансії таємного шукача, компанія Pro-Consulting звертається до всіх зацікавлених осіб з повідомленням, що не проводить рекрутинг таємних покупців/шукачів в шлюбне агентство.

Від імені ТОВ «Про-Консалтінг» діє недобросовісна організація, використовуючи торгову марку PRO-CONSULTING (номер свідоцтва патенту ТМ 83110) в своїх комерційний цілях.

Шановні кандидати, будьте пильні і стережіться шахраїв. Всі активні вакансії Pro-Consulting представлені на популярних ресурсах з пошуку роботи та працівників. Ми ніколи не зв'язуємося в месенджерах (в т.ч. Telegram) з потенційними співробітниками, відмовляючи у зустрічі або телефонній розмові.

Компанія Pro-Consulting спільно з нашими партнерами пропонує Вашій увазі послуги з проведення досліджень шляхом збору інформації «таємним покупцем».

Моніторинг такого роду дозволяє значно вдосконалити ключові стратегії підприємства за рахунок аналізу як результатів роботи власної системи мерчендайзингу і роботи з клієнтами, так і вивчити стратегії конкурентів з тим, щоб вдосконалити якість обслуговування і скористатися конкурентними перевагами компанії.

Ми працюємо з провідними фахівцями в таємних відвідини, які максимально широко розкривають спектр переваг і недоліків в роботі з клієнтами, що дозволяє скласти максимально ефективний план розвитку продажів, сформувати систему заохочень співробітників, задіяних в збутової мережі і підвищити продажі. 

Аналітики компанії Pro-Consulting проведуть дослідження спеціально для Вас, з урахуванням всіх вимог і побажань. Зверніться до нас - і ми якісно і оперативно виконаємо Ваше замовлення. Рекомендації клиентів. 

Замовити підготовку аналізу ринку або іншу послугу, а також придбати готовий проект, Ви можете, використовуючи електронні адреси
 info@pro-consulting.ua
або здійснивши дзвінок на +38 (044) 233-34-32

Зв'язатися з нами