Розробка ТЕО

Компанія Pro-Consulting пропонує Вам розробку техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) інвестиційного проекту. Завдання цього документа - вивчення та аналіз організаційних та фінансово-економічних аспектів діяльності компанії або реалізації запланованого бізнес-проекту.
Ми рекомендуємо розробку ТЕО, якщо у Вас вже склалося певне уявлення про ринок і специфіку роботи на ньому, в той час як для створення або оптимізації бізнесу необхідно більш детальне економічне обґрунтування.
Розробка ТЕО для вже діючого бізнесу - це можливість оцінити ефективність роботи компанії і, якщо це необхідно, прийняти рішення про впровадження програм модернізації або розширення бізнесу.
 
Техніко-економічне обґрунтування містить:
 1. Виклад концепції, особливостей майбутнього проекту, його конкурентних переваг. 
 2. Опис виробничих і технологічних аспектів організації бізнесу, зокрема необхідних активів із зазначенням їх характеристик і схем роботи. 
 3. Фінансово-економічне обґрунтування інвестиційної привабливості проекту, що передбачає: 
 • оцінку інвестиційних і операційних витрат за проектом;
 • платіжний календар, графік і оцінку можливості обслуговування боргу (для випадку залучення кредитних коштів);
 • прогнозування продажів, складання звіту про рух грошових коштів, звіт про прибутки і збитки;
 • розрахунок показників інвестиційної привабливості проекту (NPV, PP, IRR, PI, ROI), а також показників, що характеризують ефективність планованої діяльності (ROA, ROE, ROS) та інше.  
 
Розрахунок показників інвестиційної привабливості проекту готується в програмному середовищі Excel і містить близько 15 додатків з помісячною розбивкою розрахунків і річними підсумками. 
 
 
Ознайомитись з портфоліо підготовлених інвестиційних проектів можна нижче: 
 1. Комерційна та житлова нерухомість; 
 2. Виробнича сфера; 
 3. Харчова промисловість; 
 4. АПК та сільське господарство; 
 5. Торгова сфера; 
 6. Сфера послуг.
 
 
 

Замовити підготовку інвестиційної документації, а також придбати готовий проект, Ви можете, використовуючи електронну адресу info@pro-consulting.ua або здійснивши дзвінок на +38 (044) 233-34-32

Зв'язатися з нами