Актуалізація баз даних

Будь-який бізнес - це перш за все взаємодія. Дохід компанії залежить від обсягу і якості роботи з контрагентами, що мають найбільшу зацікавленість у придбанні її товарів і послуг. Максимізація ефективності взаємодії з клієнтами автоматично призводить до зростання коефіцієнта корисної дії підприємства.

Як зерно не проросте, якщо не потрапить у сприятливий грунт, так і рекламний матеріал не дасть потрібного ефекту, якщо не досягне цільової аудиторії. А значить зусилля і кошти будуть витрачені даремно. Щоб такого не сталося, необхідно мати актуальну базу даних потенційних клієнтів.

В процесі діяльності компанії напрацьовується безліч зв'язків, які можна і потрібно конвертувати в механізм отримання доходу. Знаючи області зацікавленості того чи іншого абонента, можна здійснювати на них точковий вплив і викликати реакцію у вигляді покупки Вашого товару або послуги. Це як мураха лоскоче своїми лапками тлю, щоб отримати від неї крапельку солодкого сиропу.

Але в бізнесі, як і в природі, немає нічого вічного і непорушного. У потенційних клієнтів може змінитися контактна інформація, і тоді Ваша база даних втратить свою актуальність і цінність, а Ваші дії будуть неадресними і неефективними. В результаті, Ви не отримаєте свій сироп.

Просто доручіть нам привести вашу базу контрагентів в порядок.

Схема надання послуги «Актуалізація баз даних» проста і ефективна:

 • Ви надаєте нам базу своїх контактів;
 • Ми спільно:
  • визначаємо список питань, які необхідно з'ясувати;
  • розробляємо сценарій спілкування наших співробітників з абонентами;
 • Ми:
  • здійснюємо дзвінки абонентам і спілкуємося по розробленому сценарію;
  • обробляємо отримані в результаті обдзвону дані;
  • надаємо Вам актуальну базу даних потенційних клієнтів в зручному для використання вигляді.

Послуга «Актуалізація баз даних» може не обмежуватися лише збором інформації, а включати в себе і елементи телемаркетингу. Тобто, ми можемо в тій чи іншій формі довести до потенційних клієнтів інформацію про пропоновані Вами продукти і переваги співробітництва саме з Вашою компанією.

Нашу послугу актуалізації баз даних можна використовувати як в разовому порядку, так і можливе партнерство з обслуговування Вашої бази контактів на постійній основі.

Більше двохсот років тому Натан Ротшильд вимовив свою знамениту фразу: «Хто володіє інформацією, той володіє світом». З тих пір ця мудрість стала ще більш актуальною. Підвищіть свою інформаційну озброєність за допомогою нашої послуги «Актуалізація баз даних».

З портфоліо підготовлених проектів можна ознайомитись за посиланням.

ОЗНАЙОМИТИСЯ З УСІМА ПОСЛУГАМИ
Аналітика ринків. Фінансовий консалтинг

Замовити підготовку аналізу ринку або іншу послугу, а також придбати готовий проект, Ви можете, використовуючи електронні адреси
 info@pro-consulting.ua
або здійснивши дзвінок на +38 (093) 589-57-04 (WhatsApp, Viber, Telegram, Signal)

Зв'язатися з нами