Аналіз інвестиційних ризиків

Компанія Pro-Consulting проводить аналіз і повну оцінку широкого спектру ризиків на всіх стадіях реалізації інвестиційних проектів. Ця послуга позиціонується як частина аналізу інвестиційної привабливості галузі або як окреме дослідження. Для проведення оцінки інвестиційних ризиків використовуються такі підходи:

Якісний аналіз інвестиційних ризиків. зокрема проектних ризиків. Він повинен включати не тільки опис конкретних видів ризиків проекту, виявлення можливих причин їх виникнення, вивчення передбачуваних наслідків їх реалізації та розробки пропозицій щодо мінімізації виявлених ризиків, а й вартісну оцінку всіх дій, спрямованих на мінімізацію ризиків проекту.

Кількісний аналіз інвестиційних ризиків. Передбачає чисельне визначення величин окремих ризиків і ризику проекту в цілому. Кількісний аналіз базується на теорії ймовірностей, математичній статистиці, теорії досліджень операцій. Метою кількісного аналізу є числове вимірювання впливу факторів ризику проекту на його ефективність.

В основному оцінка ризиків здійснюється із застосуванням статистичних методів, що відповідає міжнародним стандартам.

Аналіз інвестиційних ризиків дуже важливий, адже дозволяє клієнтові:
  • порівнювати і вибирати проекти за критерієм найменшого ризику
  • опрацьовувати важливі умови співпраці з постачальниками продукції та послуг, зокрема щодо обсягів закупівель і оплати вже на стадії підготовки інвестиційного проекту
  • розглядати вплив на проект найбільш значущих чинників
  • порівнювати ступінь ймовірності отримання вигод і зіставляти значення доходу та ризику за принципом - чим більше ризик, тим вище дохід.

Мета – надання якісної інформації про доцільність інвестування конкретного проекту, а також можливість мінімізації фінансових втрат для інвестора.

Замовити підготовку аналізу ринку або іншу послугу, а також придбати готовий проект, Ви можете, використовуючи електронні адреси
 info@pro-consulting.ua
або здійснивши дзвінок на +38 (044) 233-34-32

Зв'язатися з нами