Замовити контекстну рекламу - консалтинг і управління рекламою в Google

Окрім надання послуг з маркетингових досліджень та стратегічного консалтингу, Pro-Consulting пропонує зацікавленим бізнесам поборотися з конкурентами за отримання клієнтів з пошукової мережі Google.

Саме так, ми говоримо про консалтинг в просуванні вашого сайту за допомогою Google Adwords, адже більшість ваших клієнтів, коли шукають ваші товари і послуги або аналогічні вашим, заходять саме в пошукову систему Google. Допоможіть своїм потенційним клієнтам знайти вас в Інтернеті – замовте якісний консалтинг з налаштування і управління вашими рекламними кампаніями в Google Adwords

Що ви отримаєте, замовивши консалтинг з налаштування і управління рекламою в Google в Pro-Consulting?

Аудит вашого сайту і сайтів конкурентів

Перед тим як почати налаштування контекстної реклами в Google Adwords, ми проведемо глибинний аналіз конкурентного середовища в пошукової видачі Google: визначимо насиченість Інтернету аналогічними вашим товарами / послугами; проаналізуємо ваш сайт і надамо рекомендації щодо його оптимізації; проаналізуємо цільову аудиторію і конкурентів в Google – все це надасть можливість оцінити ваші перспективи і бюджети рекламних кампаній.

Готове семантичне ядро ​​для конверсійної контекстної реклами в Google

Ми зберемо для вас всі ключові запити в пошуковій мережі, за якими ваша цільова аудиторія шукає ваші товари / послуги в пошуковій мережі Google; затвердимо з вами це семантичне ядро, а також сформуємо список нерелевантних мінус-слів, щоб економити ваші бюджети Google Adwords, і не перевантажувати ваших менеджерів нецільовими запитами.

Рекламні оголошення для отримання клієнтів з Google

Ми знаємо, як виглядають і створюються ті самі рекламні оголошення для Google, повз які цільовий відвідувач вашого сайту просто не зможе пройти далі.

Налаштування таргетингу в Google Adwords

Під час налаштування таргетингу ми враховуємо все: географію показу вашої реклами; графік показу оголошень; ну і, звичайно, демографічні параметри цільової аудиторії для показу реклами (стать, вік, статус, інтереси та ін.).

Перелік показників ефективності рекламної кампанії (КРІ) в Google

Ми запропонуємо вам список ключових показників ефективності роботи вашої контекстної реклами і нашої роботи. Будуть налаштовані індивідуальі цілі в системі аналітики, звіти для глибинного аналізу обраних рекламних стратегій для виявлення перспектив розвитку вашої реклами в Google.

Управління вашою контекстною рекламою на постійній основі

Ми не покинемо вас на півдорозі після всіх налаштувань вашої контекстної реклами. Ми візьмемо в управління вашу рекламну кампанію в Google і будемо оптимізувати і розвивати її з урахуванням змін внутрішнього і зовнішнього середовища вашого бізнесу.

Контекстна реклама – замовлення такого інструменту просування в Google буде 100% правильним рішенням. Адже на сьогодні більшість ваших клієнтів шукають вас саме в пошукових системах

Замовити підготовку аналізу ринку або іншу послугу, а також придбати готовий проект, Ви можете, використавши електронний адрес info@pro-consulting.ua або здійснивши дзвінок на +38 (044) 233-34-32

Зв'язатися з нами