Pro-Consulting – член міжнародної дослідницької асоціації ESOMAR; постійний член Української Асоціації Маркетингу з 2005 року, кваліфікований консультант програм підтримки малого і середнього бізнесу ЄБРР з 2010 року.

Ми реалізували понад 2500 проектів для більш ніж 1000 клієнтів, які включають корпорації, МСБ, некомерційні організації, приватних осіб і міжнародні організації різних ринків.

ДЕЩО ПРО PRO-CONSULTING

Точність наших розрахунків
Ймовірність того, що ми вже досліджували ваш ринок
Відсоток підписання контрактів після звернення до нас
Щорічний приріст постійних клієнтів

Наша експертиза

  • Індивідуальні звіти про дослідження ринків і техніко-економічні обгрунтування по країнам СНД, України, Європи, країнам MENA
  • Маркетингові дослідження (фокус-групи, всі види опитувань, експертні інтерв'ю)
  • Розробка маркетингової стратегії (аудит; брендинг; координація реалізації комунікаційної стратегії; цифровий аналіз медіапланування, розробка онлайн стратегії)
  • Послуги колл-центру (опитування CATI, таємний дзвінок, оновлення бази контактів, голосова пошта)
  • Франчайзинговий консалтинг (аналітика для покупки франшизи, консалтинг при створенні і розвитку франшизи, стратегія розвитку франшизи)
  • Інвестиційний аналіз (аналіз інвестиційної привабливості, аналіз ризиків, концепція ефективного використання активів)

Ми досліджували ринки багатьох країн

Серед наших клієнтів - ТОП-гравці в Україні та країнах Європи (Metinvest, BI Group (Казахстан), глобальні корпорації (British Petroleum, Shell, Exxon, Bosch, DuPont, Amman, Hyundai, L 'Oréal, Nestle, Auchan, Johnson & Johnson, Bayer), компанії Big4 (EY, PWC, Deloitte), посольства і торговельні палати (Канада, Франція, Німеччина, Південна Корея), банки (Райффайзен, банк ВТБ, OTP, BNP Paribas, Ощадбанк, Укргазбанк), юридичні компанії та ін.

Ми провідна консалтингова компанія України у сфері аналітики, маркетингових досліджень ринків, стратегічного консалтингу і бізнес-планування

Нас обирають, тому що:

20 років

досвіду роботи. Понад 2500
аналітичних і маркетингових
досліджень ринків в усіх
галузях економіки

Член міжнародної дослідницької асоціації ESOMAR

Повноважний і постійний член
Української Асоціації
Маркетингу з 2005 року

«Консультант року - 2011» -
переможець міжнародної
премії ім. Габріеля Аль-Салем.
Ми перша українська
компанія, яка носить такий статус.

Головним та найціннішим ресурсом Pro-Consulting являється команда. На данний момент в компанії працює близько 20 співробітників. Однак, як говорить генеральний директор Олександр Соколов: "Ми завжди відкриті для розширення нашого колективу шляхом залучення спеціалістів, які можуть підкріпити як наш професіоналізм, так і атмосферу в команді".

 

Катерина Смульська
Спеціаліст відділу операційного розвитку
Олег Серьоженко
Керівник Відділу інформаційного забезпечення
Олександр Соколов
Генеральний директор
Андрій Мокряков
Старший консультант
Юлія Шкурко
Начальник аналітичного відділу
Сергій Барибін
Стратег компанії
Валерія Андріяш
Аналітик відділу аналізу ринків
Ельміра Гулуєва
Аналітик відділу аналізу ринків
Олена Свирида
Керівник консалтингових проектів
Юлія Орлова
Головний бухгалтер
Анастасія Скибчук
Провідний аналітик відділу аналізу ринків
Тетяна Бугакова
Керівник колл-центру
Єлізавета Літовченко
Директор з операційного розвитку
Олександра Кушнір
Експерт департаменту фінансового консалтингу
Олег Задорожний
PPC-спеціаліст (Google Ads)
Наталія Кравцова
Консультант Аналітичного департаменту

Стати частиною команди

Наша команда - основа сталого розвитку компанії. Ми зібрали висококваліфікованих українських фахівців у сфері консалтингу і маркетингу, які мають великий досвід роботи та розуміння того, як розвиваються фінансові та товарні ринки, як українські, так і світові. Ми зацікавлені в талановитих, ініціативних фахівцях, які вірять в потенціал розвитку різних сфер українського бізнесу, а також бажають досягти успіхів в консалтингу та маркетингу. Pro-Consulting із задоволенням надає кожному учаснику колективу можливості проявити себе в професійних, комунікативних, творчих навичках та прагненнях. Ми забезпечимо Вам можливості для розвитку і будемо раді, стати краще разом з Вами! 

У зв'язку з частими випадками шахрайських дій, а саме використанням ТМ Pro-Consulting при спробах найму персоналу в шахрайські організації, просимо всіх шукачів роботи перевіряти адресу офісу потенційного роботодавця, який представляється компанією Pro-Consulting та запрошує на співбесіду. Співбесіди проводяться в офісі Pro-Consulting за єдиною адресою компанії - м. Київ, пров. Лабораторний, 1, офіс 653.

Актуальні вакансії

В даному розділі Ви можете ознайомитися з відкритими вакансіями. Якщо Ви впевнені в тому, що Ваш досвід, цілеспрямованість і Ваші знання можуть стати корисними і необхідними в нашій компанії, надсилайте нам своє резюме. 

Для студентів

Якщо ти - студент, який хоче оволодіти новими навичками і стати конкурентоспроможним у професійному середовищі, ми надаємо таку можливість. Ти отримаєш новий досвід і знання, які дозволять тобі розкрити свій потенціал. 

Зв'язатися з нами