Аналітика і консалтинг в сфері купівлі франшизи

Франчайзинг – популярний останніми роками напрямок як для бізнесменів-початківців, так і для людей, які хочуть відкрити ще одну справу і отримувати пасивний дохід. Причина цього – франшиза – налагоджений формат бізнесу, який підлаштовується під ринкові умови, не потребує значного часу для запуску та налагодження всіх процесів. Але вибір такого бізнесу – питання, яке потребує ретельного вивчення.

Консалтинг у сфері купівлі франшизи – це комплекс аналітичних послуг для інвестора, який планує відкрити бізнес по франшизі:

  • вибір ринкового напрямку для інвестування;
  • аналіз цільового ринку та представлених на ньому франшиз;
  • незалежні рекомендації щодо вибору найбільш вигідної франчайзингової пропозиції для інвестицій.

Результати дослідження франчайзингового ринку дозволять вам визначити не тільки сам бізнес, будь то кав'ярня, магазин одягу, салон краси. Завдяки аналізу ви отримаєте незалежну аргументацію того, який напрямок принесе більше прибутку, та яка франшиза пропонує найкращі можливості для інвестора.

Консультації та рекомендації наших експертів допоможуть Вам обрати надійну та прибуткову франшизу для успішної побудови бізнесу.

Замовити підготовку аналізу ринку або іншу послугу, а також придбати готовий проект, Ви можете, використавши електронний адрес info@pro-consulting.ua або здійснивши дзвінок на +38 (044) 233-34-32

Зв'язатися з нами