Моніторинг ЗМІ та аналіз інформаційного поля в режимі реального часу

Компанія Pro-Consulting спільно з провідним інформаційно-аналітичним агентством України пропонує Вашій увазі послуги з моніторингу ЗМІ та аналізу інформаційного поля в режимі реального часу.

Завдяки багаторічному досвіду роботи, високому професіоналізму співробітників і індивідуальному підходу до кожного клієнта компанія більше 12 років займає лідируючу позицію в середовищі Моніторингу та аналітики за всіма видами ЗМІ не тільки в Україні і Росії, але і по СНД в цілому.

Цілодобовий режим роботи забезпечують понад 120 осіб: аналітики, фахівці в області інформаційних технологій і лінгвістики, експерти в галузі засобів масової інформації та PR.

Ми володіємо власними унікальними методиками збору та обробки інформації, які успішно реалізуємо при вирішенні поставлених завдань. Власна база ЗМІ, що поповнюється даними інформагентств, газет, журналів, радіо, ТБ, інтернету, соцмедіа, і наявність регіональних представництв забезпечують оперативність і повноту запропонованої інформації.

 

Аналітики компанії Pro-Consulting проведуть моніторинг ЗМІ спеціально для Вас, з урахуванням всіх вимог і побажань. Зверніться до нас - і ми якісно і оперативно виконаємо Ваше замовлення. Рекомендации клиентов. 

 

Замовити підготовку аналізу ринку або іншу послугу, а також придбати готовий проект, Ви можете, використовуючи електронні адреси
 info@pro-consulting.ua
або здійснивши дзвінок на +38 (044) 233-34-32, +38 (093) 589-57-04 (WhatsApp, Viber, Telegram, Signal)

Зв'язатися з нами