Моніторинг ЗМІ та аналіз інформаційного поля

Компанія Pro-Consulting спільно з партнерами пропонує послуги з моніторингу ЗМІ та аналізу інформаційного поля. Моніторинг засобів масової інформації може здійснюватися у двох форматах:

  1. Моніторинг у форматі 24/7. У такому форматі фахівці збирають весь контент за заданими ключовими словами або брендами, сортують його за тональністю повідомлення, достовірністю джерела та охопленням та надають у вигляді регулярного звіту, погодженого із Замовником;
  2. Регулярний моніторинг публікацій на задану тему. Якщо ви плануєте запустити новий ринковий напрямок, новий продукт або просто хочете залишатися в курсі всіх новин вашої галузі в Україні та за кордоном, наші фахівці можуть на регулярній основі готувати добірку матеріалів. Вони можуть стосуватися технічних новинок на вашому ринку, новинок у клієнтському досвіді або, наприклад, дизайн приміщень або меню ресторанів.

Аналітики Pro-Consulting проведуть моніторинг ЗМІ спеціально для Вас, з урахуванням усіх вимог та побажань. Зверніться до нас - і ми якісно та оперативно виконаємо Ваше замовлення.

З рекомендаціями клієнтів можна ознайомитись за цим посиланням.

Замовити підготовку аналізу ринку або іншу послугу, а також придбати готовий проект, Ви можете, використавши електронний адрес info@pro-consulting.ua або здійснивши дзвінок на +38 (044) 233-34-32

Зв'язатися з нами