Обдзвін клієнтів по телефону (продзвін бази контактів)

Продукт вашої компанії може бути кращим на ринку, далеко випереджаючи за споживчими якостями пропозиції конкурентів, але, якщо про це мало хто знає, ваша перевага не дасть очікуваного ефекту. І навпаки - самий ординарний, але добре розкручений товар або послуга будуть справно продаватися і приносити стабільний прибуток. Важливе правило бізнесу - дорожити своїми клієнтами, не давайте їм себе забути, навіть якщо їх у вас тисячі. Накопичуйте базу справжніх і потенційних покупців, періодично робіть дзвінки клієнтів по телефону, а краще віддайте цю функцію на аутсорсинг професіоналам.

Наш колл-центр зробить дзвінки ваших контактів з мінімальними витратами часу і коштів, але з максимальною ефективністю.

Цілі такого обдзвону можуть бути наступні:

  • відновлення або створення бази контактів;
  • доведення до клієнтів новин компанії, інформації про нові товари, спеціальні пропозиції за допомогою обдзвону клієнтів по телефону;
  • отримання зворотного зв'язку для визначення рівня задоволеності клієнта товаром і обслуговуванням;
  • запрошення на різні заходи;
  • поздоровлення зі святами, важливими датами та інші форми індивідуального підходу.

Обдзвін для відновлення бази контактів або її створення

Досвід роботи нашого колл-центру говорить про те, що публічна діяльність, і не тільки в сфері бізнесу, заснована на взаємодії із зовнішньою аудиторією. Чим якісніше здійснюється ця взаємодія, тим більшого успіху досягає його ініціатор. Звичайній людині важко підрахувати, зі скількома людьми він взаємодіяв протягом життя, але успішний бізнесмен, політик, громадський діяч зобов'язаний пам'ятати всі свої контакти, підтримувати їх в «гарячому», максимально готовому для взаємодії стані. Якщо база контактів все ж охолола, допоможе наш колл-центр, здійснивши як дзвінки клієнтів по телефону, так і дзвінки до будь-якої бази контактів.

Якщо навіть у вас немає списку контактів або його обсяг недостатній, за результатами співпраці з нашим call-центром ситуація зміниться в кращу сторону. За допомогою спеціальної методики ми підберемо вам потенційних клієнтів з наявної у нас «холодної» бази респондентів та шляхом прозвону зробимо їх вашими «теплими» контактами.

Обдзвін клієнтів по телефону з метою інформування

Наступне, що ви можете доручити колл-центру, це доведення до ваших контактів потрібної вам інформації. Наприклад, про те, що в місті відкрився новий магазин, в продажу з'явився новий товар, почалася акція зі знижками і тому подібне. Подачу такої інформації за допомогою колл-центру можна організувати:

  • із залученням операторів;
  • за допомогою автоінформатора.

Вибираючи цю послугу колл-центру, будьте впевнені, що ваші зусилля з розвитку компанії і просуванню її продукції не пропадуть марно. Не варто ставити під сумнів те, що діалог з оператором набагато ефективніший, ніж просто розсилка голосових повідомлень.

Обдзвін клієнтів по телефону з метою запрошення клієнтів на різні заходи

Влаштовуючи якийсь публічний захід, будь то презентація, семінар, конференція, концерт або спектакль, ви сподіваєтеся, що його відвідає якомога більше зацікавлених людей. Запросити їх допоможе продзвін вашого списку контактів, виконаний нашим колл-центром. Професіоналізм його співробітників забезпечить:

  • високий відсоток явки на захід;
  • звільнення ваших штатних службовців від рутини телефонного обдзвону і максимальну зосередженість на питаннях якісного проведення заходу;
  • своєчасне оповіщення відвідувачів про можливі зміни в плані заходу.

Запрошення ваших контактів на заходи за допомогою колл-центру - кращий спосіб зустрітися на власні очі і ще більше закріпити зв'язок.

Обдзвін клієнтів по телефону для індивідуальних привітань зі святами

Кожній людині приємно, коли про нього пам'ятають, називають по імені, вітають з Днем народження, державними, професійними святами, іншими важливими датами в його житті. Не скупіться на знаки уваги, і ви отримаєте найбільш лояльних до своєї компанії клієнтів, які будуть сприймати вас майже як членів сім'ї.

Замовте в нашому call-центрі регулярні обдзвони контактів з метою формування індивідуального підходу, і ви забезпечите своїй продукції аудиторію найбільш лояльних споживачів.

Замовити підготовку аналізу ринку або іншу послугу, а також придбати готовий проект, Ви можете, використовуючи електронні адреси
 info@pro-consulting.ua
або здійснивши дзвінок на +38 (093) 589-57-04 (WhatsApp, Viber, Telegram, Signal)

Зв'язатися з нами