Експортний консалтинг

Експорт продукції завжди супроводжується низкою викликів. Як у малого і середнього бізнесу, так і у великих корпорацій, у вас неодмінно виникає питання пошуку потенційних партнерів, досягнення домовленостей з ними про умови поставок, а також ідентифікації партнерів і клієнтів.

Проведення аналітичного дослідження ринку і визначення оптимальних країн для виходу призводить до етапу, коли необхідно визначити, через які канали просувати і продавати продукцію. З метою оптимізації витрат і часу на продаж товарів за кордон, фахівці нашої компанії можуть правильно визначити потенційного партнера і донести до нього інформацію про ваш продукт.

В рамках виведення компаній на зовнішні ринки ми пропонуємо такі варіанти співпраці:


Залучення партнерів з продажу
– це аналіз ринкового середовища, визначення ключових каналів збуту, ідентифікація потенційних партнерів, які будуть просувати вашу продукцію на ринку. Ця послуга складається з наступних етапів:

•Аналіз ринку, і шляху товару від виробника до споживача;
•Визначення найбільш ефективних каналів продажів і виділення в них Компаній, які можуть виступати в ролі потенційного покупця або дистрибутора продукції;
•Презентація Вашого продукту потенційним партнерам на цільовому ринку (вихід на осіб, які приймають рішення, надання інформації про компанію та продукт, визначення зацікавленості);
•З найбільш перспективними і зацікавленими компаніями ми організовуємо ділові зустрічі, в ході яких обговорюються конкретні обсяги і умови поставок.


На наступних етапах фахівці нашої компанії можуть позаштатно надавати допомогу, або виконувати функції координації експортних поставок,а саме:

•Ведення безперервної роботи з розвитку та нарощування експортних продажів (розробка та впровадження стратегії просування на ринку)
•Розвиток відносин з клієнтами, проведення комунікацій і переговорів за цінами і умовами поставок (пошук нових клієнтів і партнерів)
•Розробка нових продуктів для експортних ринків

Компанія Pro-Consulting може допомогти вам як в повному комплексі виходу на новий ринок (починаючи від передпроектної підготовки і формування концепції продукту і бренду і до супроводу шляху до вашого покупця), а також в окремих його аспектах: проведенні дослідження ринку, актуалізації та коригування маркетингової стратегії компанії і продукту , або в презентації ваших товарів і послуг потенційним партнерам.

Замовити підготовку аналізу ринку або іншу послугу, а також придбати готовий проект, Ви можете, використовуючи електронні адреси
 info@pro-consulting.ua
або здійснивши дзвінок на +38 (044) 233-34-32

Зв'язатися з нами