Розробка фінансової моделі (Бізнес-конструктор)

Компанія Pro-Consulting пропонує Вам свої послуги в розробці фінансової моделі інвестиційного проекту.
 
Фінансова модель – це інструмент економічного та інвестиційного оцінювання бізнес-проекту, в якому дається економічний розрахунок бізнес-ідеї, починаючи від обсягу активів, кадрів і коштів, необхідних для реалізації проекту, і закінчуючи показниками фінансової віддачі цих вкладень і періоду повернення вкладених інвестицій. Фахівці Pro-Consulting спрогнозують декілька сценаріїв розвитку Вашого проекту і обрахують його рентабельність в залежності від зміни ключових параметрів за проектом: обсягу і цін продажів, операційних витрат, факторів ризику та інвестиційного бюджету. Таким чином, підготовлена фінансова модель - це незамінний інструмент, що забезпечує чітке розуміння економіки планованого бізнесу і його перспектив, який дозволить Вам проводити оперативний аналіз реалізації проекту. Водночас ця модель є базисом для пошуку інвестора або залучення боргового фінансування.
 
Наша компанія розробляє фінансові моделі в програмному середовищі Excel, тому в результаті роботи Ви отримаєте повністю автоматизований документ з відкритими формулами, який згодом зможете самостійно коригувати в разі виникнення нових показників та зміни параметрів і даних при реалізації проекту. Розрахунок містить близько 14 додатків з помісячною або квартальної розбивкою розрахунків і річними підсумками. 
 
Структура фінансової моделі бізнес-проекту*:
Додаток 1. Зведені показники за проектом 
Додаток 2. Параметри проекту 
Додаток 3. Джерела фінансування і загальна вартість проекту 
Додаток 4. Мережевий графік реалізації проекту
Додаток 5. Розрахунок амортизаційних відрахувань
Додаток 6. Штатний розпис
Додаток 7. Калькуляція собівартості виробництва
Додаток 8. План продажів 
Додаток 9. Прогнозний звіт про прибутки і збитки
Додаток 10. Прогнозний звіт про рух грошових коштів
Додаток 11. Схема операційних витрат
Додаток 12. Аналіз прибутковості проекту
Додаток 13. Розрахунок інвестиційних показників ефективності реалізації проекту та його прибутковості: чистої приведеної вартості проекту, внутрішньої норми прибутковості, дисконтованого періоду окупності, прибутковості вкладень, рентабельності проекту
Додаток 14. Аналіз сценаріїв 
*Залежно від специфіки та особливостей проекту фінансовий аналіз може бути деталізований і розширений шляхом проведення додаткових розрахунків. 
 
Ознайомитись з портфоліо підготовлених інвестиційних проектів, можна нижче: 
  1. Комерційна та житлова нерухомість; 
  2. Виробнича сфера; 
  3. Харчова промисловість; 
  4. АПК та сільське господарство; 
  5. Торгова сфера; 
  6. Сфера послуг.
 

Замовити підготовку інвестиційної документації, а також придбати готовий проект, Ви можете, використовуючи електронну адресу info@pro-consulting.ua або здійснивши дзвінок на +38 (044) 233-34-32

Зв'язатися з нами