Розробка інвестиційної пропозиції

Завантажити шаблон інвестиційної пропозиції

Завантажит шаблон інвестиційного тизера

Pro-Consulting пропонує Вам розробку інвестиційної пропозиції для потенційних інвесторів в Україні і за кордоном. Інвестиційна пропозиція, підготовлена досвідченими фахівцями Pro-Consulting - це перший крок до успішної комунікації з інвестором і платформа для подальшого взаємовигідного співробітництва з ним.

Якщо Ваша мета - програми державної допомоги бізнесу, то ми підготуємо для Вас інвестиційну пропозицію у форматі, який повністю відповідає рекомендаціям Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Якщо Ваша мета - залучення інвестицій і збільшення капіталізації бізнесу, то ми розробимо оптимальну форму для майбутнього проекту, враховуючи всі особливості та характеристики Вашого бізнесу.

Інвестиційна пропозиція - інвестиційний документ, завдання якого - максимально ефективно презентувати бізнес-ідею або вже діючий бізнес інвесторам, з метою залучення капіталу.

Інвестиційна пропозиція містить ключову інформацію про бізнес-проект, а саме - короткий опис і характеристику проекту, оцінку можливої ​​прибутковості і рентабельності інвестицій.

Інвестиційна пропозиція - це перший крок у формуванні зацікавленості інвестора і надання ключової інформації по планованому проекту.

Особливості:

Узагальнена структура інвестиційної пропозиції: 

* Для діючого бізнесу

Підготовка якісної інвестиційної пропозиції - це ключовий крок на шляху до залучення інвестора в Ваш проект. Починайте свій шлях до успіху разом з професіоналами - компанією Pro - Consulting.

Ознайомитись з портфоліо підготовлених інвестиційних проектів, можна нижче:

  1. Комерційна та житлова нерухомість; 
  2. Виробнича сфера; 
  3. Харчова промисловість; 
  4. АПК та сільське господарство; 
  5. Торгова сфера; 
  6. Сфера послуг.

 

 

Замовити підготовку інвестиційної документації, а також придбати готовий проект, Ви можете, використовуючи електронну адресу info@pro-consulting.ua або здійснивши дзвінок на +38 (044) 233-34-32

Зв'язатися з нами