Розробка бізнес-плану за вимогами програми «Доступні кредити 5-7-9%»

Компанія Pro Capital Investment займається підготовкою бізнес-планів, необхідних для отримання фінансування при кредитуванні за програмою «Доступні кредити: 5-7-9 %». Документ буде повністю відповідати вимогам даної програми, враховуючи Ваші побажання та побажання фінансуючої сторони, що буде надавати кредит.

Бізнес-план складається з описової та розрахункової частин. Структура описової частини адаптується до вимог конкретного банку-учасника програми «Доступні кредити: 5-7-9 %». Розрахункова частина буде виконана у програмному середовищі Excel та включатиме близько 10-12 аркушів (додатків) з розподілом на періоди (місяці або квартали) та з щорічними підсумками. Даний файл міститиме розрахунок інвестиційних показників, що дасть змогу провести фінансово-інвестиційну оцінку проекту.

Маючи досвід виконання робіт за міжнародними стандартами (UNІDO, TACIS, ЄБРР) та за вимогами вітчизняних фінансових установ, спеціалісти компанії можуть підготувати бізнес-план різного рівня складності майже в усіх галузях економіки. Разом з тим, ми здійснюємо аналіз вже створеного Вами бізнес-плану або замовленого на аутсорсингу та за потреби – займаємося доопрацюванням чи адаптацією під відповідні вимоги.

Спеціалісти компанії Pro Capital Investment, маючи досвід підготовки більше 400 бізнес-планів, необхідних для професійної оцінки можливості залучення фінансування як від внутрішніх, так і від зовнішніх інвесторів, також мають досвід створення бізнес-планів за вимогами вітчизняних банків.

Основні проекти були підготовлені в таких галузях, як:

Спеціалісти компанії націлені на ефективну роботу із клієнтами, забезпечивши при цьому високий рівень професіоналізму, індивідуальність в підході до кожного клієнта, оптимальні терміни підготовки роботи та конфіденційність інформації, що буде отримана в процесі підготовки бізнес-плану.

Замовити підготовку інвестиційної документації, а також придбати готовий проект, Ви можете, використовуючи електронну адресу info@pro-consulting.ua або здійснивши дзвінок на +38 (044) 233-34-32

Зв'язатися з нами