Вітаємо вас на сторінці соціальної відповідальності нашої компанії! У сучасному світі, де зміни та вплив на соціум надто видимі, важливо, щоб бізнес був відповідальним та спрямованим на створення значущих змін у суспільстві. Ми пропонуємо комплексний підхід, сприяючи підприємствам у впровадженні стратегій, які допомагають їх сталому розвитку.

Наші цінності

  Пліч-о-пліч з нашою бізнес-сутністю та клієнтоцентрічністю, у базі нашої діяльності – цінності, які визначають нашу соціальну відповідальність та етичність роботи. Крім проведення суто комерційних ринкових досліджень і надання послуг зі стратегічного консалтингу, ми активно працюємо над проєктами, які поліпшують якість життя вразливих груп населення та сприяють розвитку соціальних ініціатив.

Наш підхід

      Ми віримо в те, що соціальна відповідальність має бути не просто стратегією, але й частиною корпоративної культури. Наші експерти працюють разом з вами, допомагаючи розробити та втілити програми, які відображають ваші цінності та сприяють сталому розвитку.

Наша участь у соціальних проєктах

     Ми пишаємося результатами наших проєктів та продовжуємо зосереджувати зусилля на створенні більш сталого та соціально відповідального майбутнього. Деякі наші клієнти у сегменті некомерційних, державних, донорських організацій:

     З усіма клієнтами, для яких команда Pro-Consulting підготувала дослідження в галузі будівництва, ГМК, машинобудування, медицини і фармацевтики, нерухомості, паливно-енергетичного комплекса та альтернативної енергетики, сфері послуг, промислових товарів, роздрібної торгівлі, сільського господарства, споживчих товарів, телекомунікацій та транспорту, фінансового сектора, хімічної та харчової промисловості можна ознайомитись у цьому розділі.

Наші проєкти, спрямовані на соціальний розвиток

За останні роки ми реалізували ряд проектів, спрямованих на соціальний розвиток (дивіться презентацію):

 • Реалізація аналітичних проектів для потреб Збройних Сил України
 • Співпраця з органами державної влади, зокрема підготовка профільної аналітики для міністерств у процесі розробки ними законопроектів у рамках гармонізації українського законодавства з європейським (в тому числі Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій)
 • Робота з органами місцевого самоврядування (надання інформаційно-аналітичних баз виробників продуктів першої необхідності та гуманітарна допомога)
 • Допомога благодійним фондам у зборі інформації про потенційних постачальників товарів першої необхідності;
 • Виконання аналітичних проектів з оцінки потреб громад, населення та бізнесу у відновленні (Міжнародна Федерація товариств червоного хреста і червоного півмісяця, ГО «Людина в біді», БФ «СОС-Дитячі містечка»)
 • Проведення досліджень для некомерційних організацій (зокрема, ГО «Жіночий енергетичний клуб України», ГО «Флора»)
 • Плідна співпраця з вищими навчальними закладами (КНЕУ ім. В.Гетьмана, КНУ ім. Т.Шевченка, НТУУ «КПІ ім. І.Сікорського», ДУКІТ)

Співпрацюємо з навчальними закладами

Компанія Pro-Consulting успішно співпрацює з провідними навчальними закладами України в підготовці майбутніх спеціалістів дослідницької сфери з напрямків:

 • проведення лекцій зі студентами на теми проведення досліджень та розробки стратегій
 • надання бази переддипломної практики
 • стажування студентів з подальшим працевлаштуванням
 • спільні дослідницькі проекти

Ми відкриті до співпраці та діалогу. Звертайтеся до нас для консультацій та допомоги у розвитку вашої справи.

Разом ми зможемо стати каталізатором для позитивних змін у вашому бізнесі та суспільстві в цілому.

Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації чи обговорення можливої співпраці – контакти.

Зв'язатися з нами