Автоматичні дзвінки і розсилка голосових повідомлень

Клієнт - це найважливіше, що може бути у компанії, що діє на ринку товарів і послуг. Не важливо по якій бізнес-моделі ви працюєте, клієнт повинен завжди пам'ятати про існування вашого підприємства і продукцію, яка ним пропонується. Ваша база даних абонентів буде справно служити генератором продажів, але для цього її необхідно підтримувати в «теплому» стані.

Як важко завести замерзлий двигун автомобіля, також і нелегко домогтися віддачі від клієнтів, які про вас забули. Щоб цього не сталося, користуються послугою «Автоматичні дзвінки».

«Автоматичні дзвінки» дозволять вам без зайвих витрат часу і коштів реалізувати:

  • Проведення опитування споживачів про проблеми, що вас цікавлять;
  • Інформування клієнтів про діючі і нові акції та знижки;
  • Нагадування потенційним клієнтам про свої послуги/товари;
  • Повідомлення про статус проходження оплати або доставки придбаного товару та ін.
  • Автоматичні дзвінки на порядок дешевші і набагато швидші, ніж використання в тих же цілях операторів.

Одного разу налаштована система автоматичного обдзвону може використовуватися необмежену кількість разів з можливістю внесення необхідних коректив.

Ми організуємо для вас автоматичні дзвінки будь-якого рівня складності. Це може бути як просте інформування, так і з можливістю зворотного зв'язку. Голос абонента може бути записаний людиною або програмно синтезований з тексту. Результати ви зможете отримувати в зручній для вас формі.

Отже, для запуску автоматичного обдзвону нам необхідні:

  • база абонентів, яких ми будемо обдзвонювати;
  • аудіозапис або текст повідомлення, який буде передаватися абонентам;
  • варіанти відповідей, якщо передбачений зворотний зв'язок.

У Вас цілком може не бути чогось або навіть всього з перерахованого вище. Це не проблема, тому що ви співпрацюєте з командою професіоналів нашого колл-центру. Наші менеджери спільно з вами створять сценарій і текст повідомлення для автоматичного обдзвону виходячи з мети виконання поставленого завдання з максимальною ефективністю.

Припустимо, що ваш бізнес ще дуже молодий, і у Вас немає великої бази потенційних клієнтів. Тоді вам тим більше необхідні послуги колл-центру. Адже завдяки нашій співпраці, така база у вас з'явиться, і в ній будуть не тільки потенційні, але і реальні клієнти, які стануть купувати ваші товари або послуги, приносячи вам дохід.

Практично неможливо знайти сферу бізнесу, де наша послуга «Автоматичні дзвінки» не принесла б користі. Успішний керівник тим і відрізняється від інших, що використовує в своїй роботі всі інструменти для досягнення найкращих результатів. Автоматичні дзвінки є одним з таких інструментів. Скористайтеся цією послугою, і ви будете здивовані ступенем її результативності.

З портфоліо підготовлених проектів можна ознайомитись за посиланням.

ОЗНАЙОМИТИСЯ З УСІМА ПОСЛУГАМИ
Аналітика ринків. Фінансовий консалтинг

Замовити підготовку аналізу ринку або іншу послугу, а також придбати готовий проект, Ви можете, використовуючи електронні адреси
 info@pro-consulting.ua
або здійснивши дзвінок на +38 (093) 589-57-04 (WhatsApp, Viber, Telegram, Signal)

Зв'язатися з нами