Ринок овочів і зелені в Україні: імпорт почав тиснути
606

Ринок овочів і зелені в Україні: імпорт почав тиснути

Ринок овочів і зелені в Україні вивчався компанією Pro-Consulting в жовтні 2020 року. Маркетингове дослідження ринку дозволило визначити його основні параметри, проаналізувати цінові політики операторів, виявити фактори впливу і тенденції розвитку. Готовий аналіз ринку овочів і зелені в Україні можна придбати на сайті компанії.

Аналіз ринку овочів і зелені в Україні показує, що 96% його обсягу в 2019 році припадало на огірки і помідори. Перше півріччя 2020 року ознаменувалося лідерством баклажанів і зеленої цибулі.

Можливо, вам буде цікавий матеріал про бізнес-план створення овочесховища - прочитайте

Ринок овочів і зелені в Україні в основному заповнений вітчизняною продукцією. У минулому році частка імпорту становила від 1% до 3,5% в різні періоди. У першій половині поточного року відзначено збільшення імпортного сегменту до 10,9%, що свідчить про деяку здачу позицій українськими городниками.

За результатами моніторингу ринку овочів і зелені в Україні визначена регіональна структура виробництва зелені в нашій країні. Так, з випуску салату лідирує Рівненська область - 29,9% від загального обсягу, а по вирощуванню інших видів зелені на першому місці Київська область - 14,5%.

Ознайомтесь з матеріалом про маркетинговий аналіз як інструмент оцінки ринку і отримання прогнозів його розвитку

Прочитайте ще один аналітичний матеріал про ринок овочів в Україні

Маркетингове дослідження ринку овочів та зелені в Україні виявило наступні головні негативні чинники впливу на галузь овочівництва:

  • кліматичні зміни на території нашої країни;
  • собівартість вирощування овочів вища, ніж у популярних зернових і олійних культур;
  • відсутність доступу великої частини виробників до сучасних технологій зберігання, пакування та транспортування продукції;
  • недостатня кількість овочесховищ;
  • слабка державна підтримка галузі;
  • наявність значного тіньового сектору - 75-80% за оцінкою плодоовочевої асоціації;
  • нерозвинена інфраструктура товарного ринку.

На сайті доступний до покупки готовий аналіз ринку овочів і зелені в Україні (2020р.) - ознайомтеся зі структурою звіту

У процесі аналізу ринку овочів і зелені в Україні були оцінені переваги і недоліки різних каналів збуту даної продукції.

Детальніше про особливості даної сфери аграрного бізнесу, тенденції та перспективи її розвитку можна прочитати в матеріалі готового маркетингового дослідження ринку овочів та зелені в Україні, розміщеного в онлайн магазині компанії Pro-Consulting.

Якщо у вас є ще пара хвилин, прочитайте матеріал про ринок овочевої консервації в Україні

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами