Бізнес-план овочесховища: щоб осінь зиму годувала
4515

Бізнес-план овочесховища: щоб осінь зиму годувала

Бізнес-план овочесховища складений компанією Pro Capital Investment з урахуванням наявної в Україні нестачі якісної пропозиції по збереженню овочів і фруктів в період міжсезоння, що забезпечує високу інвестиційну привабливість даного напрямку бізнесу. Готовий бізнес-план овочесховища доступний для придбання на сайті компанії.

В Україні є прекрасні можливості для овочівництва, проте закладений природою потенціал використовується далеко не повністю. За період з 2013 по 2018 рік валове виробництво овочів відкритого ґрунту зменшилося більш ніж на 5%, збір картоплі ще не в повному обсязі відновився після спаду 2015 року.

Рекомендуємо почитати про бізнес-план сховища яблук і винограду

Якщо в період збору врожаю в Україні існує надлишок пропозиції овочів, то взимку і ранньою весною спостерігається їх дефіцит, який доводиться покривати за рахунок імпорту. Така картина складається, в тому числі, через нестачу сучасних овочесховищ. Вітчизняні городники, позбавлені можливості тривалого зберігання врожаю, змушені продавати його прямо з полів за низькими сезонними цінами. В результаті, до початку нової посівної кампанії у них не залишається фінансових ресурсів для розвитку виробництва. За оцінками ринкових аналітиків, існуючі овочесховища покривають потреби сільгоспвиробників максимум на чверть, що створює сприятливі умови для інвестування в цю сферу.

Також вас може зацікавити аналітика ринку овочевої консервації в Україні

Бізнес-план овочесховища, розроблений компанією Pro Capital Investment, дозволить створити підприємство, яке відповідає всім сучасним вимогам по:

  • розташуванню - поблизу ринків споживання, в районі з гарною транспортною доступністю;
  • можливості одночасного зберігання різних видів овочів і фруктів;
  • застосуванню сучасних автоматизованих технологій забезпечення оптимальних режимів зберігання.

Ознайомтеся з матеріалом про бізнес-ідеї вирощування слив в Україні

Новостворене овочесховище буде здатне брати на зберігання не тільки овочі різних видів, а й фрукти, які будуть міститися в окремих контейнерах. Застосування контейнерної технології також дозволяє:

  • забезпечувати легку і зручну логістику зберігаємих культур;
  • уникнути зайвого тиску на нижні шари вмісту;
  • ефективно розподіляти потоки повітря як всередині контейнера, так і в сховищі в цілому.

Відповідно до фінансових розрахунків, виконаних в рамках бізнес-плану овочесховища, дисконтний період окупності даного проекту складе чотири з половиною роки з моменту введення сховища в експлуатацію.

Якщо ви плануєте інвестувати кошти у відкриття або розвиток бізнесу, рекомендуємо дізнатися, що таке бізнес-план і навіщо він потрібен

Компания Pro-Consulting подготовила для Вас короткий перечень готовых проектов на данную тему. Ознакомиться с проектами можно, перейдя по ссылкам:

Дата розміщення: 14.05.2020
дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами