Вітаміни з українським смаком: аналіз ринку наповнювачів для молочних, кисломолочних продуктів і морозива України
336

Вітаміни з українським смаком: аналіз ринку наповнювачів для молочних, кисломолочних продуктів і морозива України

Купуючи морозиво, йогурти, різні сирки, ми прагнемо отримати продукт не тільки корисний, але і смачний. Тому так популярна кисломолочна продукція з фруктовими наповнювачами. Наприклад, частка йогуртів без наповнювачів складає всього 11% від загального обсягу ринку, тоді як інші 89% містять в своєму складі різні фруктові і ягідні добавки.

Таким чином, попит на наповнювачі на ринку завжди існує, а його параметри залежать від споживання продуктів, в яких вони присутні - кисломолочної продукції, морозива, дитячого харчування, кондитерських виробів і інших.

Ринок кондитерських виробів України

В Україні вирощується достатня кількість фруктів і ягід для того, щоб задовольнити потреби харчової промисловості в наповнювачах. Правда, з більш ніж сотні переробних підприємств, випуском наповнювачів займаються не більше десяти, а найбільший виробник цієї продукції займає близько двох третин внутрішнього ринку і є найбільшим її експортером.

https://t.me/pro_consulting

Аналіз ринку наповнювачів для молочної, кисломолочної продукції та морозива в Україні, проведений консалтинговою компанією Pro-Consulting, показує, що зростання обсягів вітчизняного виробництва фруктових наповнювачів в 2017-2018 роках сприяв витісненню з внутрішньоукраїнського ринка відповідної імпортної продукції і збільшення експортних поставок. Найбільш перспективним напрямком експорту в даний час є європейський, а саме Німеччина, Франція і Швеція. Перші дві країни є найбільшими виробниками йогуртів, яким потрібні великі обсяги наповнювачів, в тому числі імпортні. У Швеції останнім часом набирає популярність вегетаріанство, тому там збільшується випуск соєвих йогуртів, яким також необхідні фруктові наповнювачі. До того ж, природно-кліматичні умови Швеції не дозволяють вирощувати в достатніх кількостях власну плодово-ягідну продукцію.

Читати про ринок молочних продуктів в Україні

Результати проведеного маркетингового дослідження дають підстави прогнозувати продовження тенденції зростання українського ринку продуктів, до складу яких входять фруктові наповнювачі. Поряд з цим очікується збільшення експорту як готової продукції з вмістом наповнювачів, так і самих наповнювачів. Дані тренди сприяють формуванню в Україні сприятливої ​​ситуації для розвитку переробки фруктів і ягід і виробництва фруктових наповнювачів.

Замовити аналіз ринку можна тут

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами