Ринок тепличних зелені та овочів в Україні: без огляду на погоду
797

Ринок тепличних зелені та овочів в Україні: без огляду на погоду

Ринок тепличних зелені та овочів в Україні вивчався компанією Pro-Consulting за період 2018 – 1 півріччя 2021 року. Маркетингове дослідження ринку включає показники виробництва, імпорту та експорту, розраховану на їх підставі ємність, розподіл часток між найбільшими операторами, принципи ціноутворення, ефективність каналів збуту, тенденції розвитку та оцінку інвестиційної привабливості сфери бізнесу. Готовий аналіз ринку тепличних овочів та зелені в Україні можна придбати на сайті компанії.

Ринок тепличних зелені та овочів в Україні розвивається в міру того, як все більше агроінвесторів та діючих фермерів усвідомлюють вигідність організації виробництва вітамінної продукції у закритому ґрунті, де воно не залежить від зовнішніх кліматичних умов.

Типова структура дослідження ринку – ознайомтеся. За цією структурою можна дослідити та проаналізувати і ваш ринок

Моніторинг ринку тепличних овочів та зелені в Україні показує, що у 2020 році загальна площа теплиць, що використовуються для рослинництва, зросла на 11,8% порівняно з 2019-м, а за останній двадцятирічний період цей приріст становив усі 100%.

Ринок сушених овочів в Україні – прочитайте огляд ринку

Виробники, які працюють на ринку тепличних зелені та овочів в Україні, використовують свої теплиці в основному для вирощування овочевої продукції, оскільки в нашій країні споживання зелені поки ще не розвинене. У перерахунку на одного мешканця воно приблизно вп'ятеро менше, ніж у середньому по Європі. Овочів же українці за рік з'їдають близько 6-7 млн ​​тонн або приблизно по 160 кг на кожного співвітчизника.

Аналіз ринку тепличних овочів та зелені в Україні дозволив виділити такі фактори впливу на нього:

  • баланс попиту та пропозиції;
  • динаміка купівельної спроможності споживачів;
  • технології вирощування, що використовуються;
  • врожайність конкуруючої продукції відкритого ґрунту;
  • достатність та якість логістичної інфраструктури.

Огляд ринку мікрозелені та зелені в Україні – вам може стати в нагоді даний матеріал

Вплив перерахованих факторів на ринок тепличних зелені та овочів в Україні обумовлює наявність на ньому низки бар'єрів для більш динамічного розвитку:

  • висока собівартість виробництва через необхідність великих вкладень фінансових коштів на етапі організації бізнесу та подальшої залежності від цін на енергоресурси;
  • потреба в модернізації обладнання у старих теплицях для отримання продукції, що не відрізняється за смаковими якостями від польової;
  • наявність на ринку значного тіньового сектору;
  • недостатня державна підтримка виробників;
  • низький загальний рівень технологій упаковки, що використовують, транспортування та зберігання овочів.

Готовий аналіз ринку тепличних овочів та зелені в Україні (2021 рік) – ознайомтеся зі структурою готового звіту по ринку

В рамках аналізу ринку тепличних овочів та зелені в Україні вивчалися канали реалізації продукції, що використовуються виробниками, дана їх порівняльна характеристика.

З погляду свіжості, широти асортименту та цін найбільш привабливими для українських покупців овочів та зелені залишаються продуктові ринки. Однак міські жителі, що працюють, мають можливість відвідувати базари тільки у вихідні дні, а для того щоб купити вітамінну продукцію серед тижня, вони йдуть до супермаркетів або магазинів біля будинку. В умовах урбанізації населення, що триває, овочевий сегмент в обсягах продажів мережевих ритейлерів неухильно зростає.

Готовий аналіз ринку соків в Україні (2021 рік) – можливо, вам знадобиться аналітика цього ринку

В умовах карантинних обмежень, які були запроваджені для боротьби з поширенням COVID-19, особливо сприятливі умови для розвитку отримали продуктові інтернет-магазини з можливістю доставки овочів додому, які придбав покупець.

Докладніше про поточний та прогнозний стан, інвестиційну привабливість напряму агробізнесу, що розглядається, читайте в матеріалах маркетингового дослідження ринку тепличних зелені та овочів в Україні, яке доступне для придбання в магазині готових проектів компанії Pro-Consulting.

Ринок переробки яблук в Україні – рекомендуємо прочитати огляд ринку

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами