Бізнес-план вирощування жимолості в Україні: стаємо на хвилю попиту
4976

Бізнес-план вирощування жимолості в Україні: стаємо на хвилю попиту

Бізнес-план вирощування жимолості в Україні складено компанією Pro Capital Investment з урахуванням перспективності і високої інвестиційної привабливості вкладення коштів в ягідний бізнес в нашій країні. Готовий бізнес-план вирощування жимолості з усіма розрахунками доступний для скачування на сайті компанії.

Світовий ягідний ринок в даний час переживає період бурхливого зростання. Цьому сприяють:

  • поширення ідей здорового харчування;
  • поліпшення транспортної логістики;
  • збільшення доходів населення.

За останні десять років річна глобальна виручка від продажу ягід зросла вдвічі, і її збільшення тільки прискорюється. У цій сприятливій ситуації українські фермери можуть скористатися прекрасними ґрунтово-кліматичними умовами нашої країни, для отримання доходу від поставок ягід як на внутрішній, так і на міжнародний ринки. Завдяки освоєнню світових стандартів вирощування ягід, обладнанню для шокової заморозки і конкурентним цінами, багато вітчизняних ягідники вже активно освоюють експортні канали реалізації своєї продукції.

Читати про результати аналізу ринку ягід в Україні

Щоб уникнути зайвої конкуренції на етапі становлення бізнесу, підприємцям-початківцям краще пошукати слабо зайняті ніші для інвестування. В ягідному бізнесі однієї з таких нішевих культур є жимолость.

Бізнес-план вирощування ожини - читати тут

Бізнес-план вирощування жимолості від компанії Pro Capital Investment передбачає організацію виробництва цієї ягоди на площі 10 гектарів. При виборі місця розміщення господарства слід враховувати те, що жимолость добре переносить низькі зимові температури і весняні заморозки, а також любить вологий ґрунт, тому оптимальним рішенням буде розмістити плантацію в північних регіонах України.

Бізнес-план підприємства: поняття, структура, приклади - читати

У структурі капіталовкладень по проекту найбільшу частку (40,6%) займає закупівля техніки для догляду за посадками, збору і транспортування врожаю, на другому місці - поповнення оборотних коштів новоствореного підприємства - 14,9%. Придбання обладнання для обробки, заморозки і зберігання ягід займе ще 10,4%, і приблизно стільки ж - 10,1% - потрібно для придбання саджанців жимолості.

Згідно з розрахунками, виконаними в рамках бізнес-плану вирощування жимолості, рентабельність продажів даного ягідного господарства складе 29,6%, що забезпечить дисконтований період окупності інвестицій в шість з половиною років, і це з урахуванням того, що максимальний урожай кущ жимолості починає давати в п'ятирічному віці.

Дивитися готові бізнес-плани в АПК і с/г

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами