Бізнес-план вирощування ожини: хоч і схоже на малину, але таки не малина
1583

Бізнес-план вирощування ожини: хоч і схоже на малину, але таки не малина

Компанією Pro Capital Investment складений бізнес-план вирощування ожини в Україні. Даний проект розроблений з урахуванням поточної і прогнозної кон'юнктури ринків ягід в нашій країні і за кордоном. Бізнес-план вирощування ожини можна придбати в розділі готових бізнес-планів у нас на сайті.

Купити готовий бізнес-план вирощування ожини

Ягодництво в Україні в останні роки зарекомендувало себе як високорентабельний вид агробізнесу з хорошим потенціалом для розвитку. Це обумовлено не тільки збільшенням внутрішнього попиту на ягоди та продукти їх переробки, але і ростом продажів українських ягід на міжнародному ринку.

Як і радили аналітики Pro Capital Investment, все більше українських фермерів почали приділяти увагу не тільки врожайності ягід, але і їх сортовому розмаїттю, зовнішньому вигляду, упаковці. В результаті, імпортери Європи та інших регіонів планети зацікавилися українською продукцією, тим більше що вона стоїть в середньому на 30% дешевше, ніж ягоди з інших країн.

Читати про бізнес-ідею вирощування слив

Найбільш зайняті в Україні ягідні ніші - це полуниця і малина, до них поступово підтягується і смородина. Початківцю ягіднику не варто відразу виходити в ці сектори ринку, оскільки доведеться розвивати бізнес в умовах високої конкуренції. Краще за все звернути увагу на менш заповнені ніші, до яких відноситься вирощування ожини.

Аналіз ринку ягід в Україні. 2019 рік

Ожина, хоч і не така солодка як малина, володіє величезним набором корисних для організму речовин. Про це добре відомо людям, які ведуть здоровий спосіб життя і виробникам різноманітної вітамінної продукції. Тому попит на ожину розширюється, що дозволяє з упевненістю говорити про високу інвестиційну привабливість вкладення коштів в організацію її вирощування. До того ж врожайність ожини в 2-3 вище, ніж у малини, що означає більше доходів при тих же витратах.

Бізнес-план вирощування ожини від компанії Pro Capital Investment передбачає організацію господарства на площі 10 га. У проекті ретельно опрацьовані всі аспекти створення та діяльності підприємства - вибір місця розташування, посадка і догляд за кущами, збір врожаю, його упаковка та збут. На придбання необхідної техніки буде потрібно більше $ 312 тис.

Про бізнес-план вирощування обліпихи

Наш бізнес-план вирощування ожини розрахований на семирічний період. З моменту початку реалізації до збирання першого врожаю пройде всього дев'ять місяців, і з липня другого року почнеться продаж ягід. Згідно з розрахунками, виконаними в рамках бізнес-плану господарства по вирощуванню ожини, дисконтний період окупності вкладених в його створення коштів складе менше 3,5 років (40,7 місяці).

Бізнес-план на замовлення

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами