Ринок яловичини в Україні, Ізраїлі, Китаї та країнах MENA: Україна поки не в загальному тренді
1752

Ринок яловичини в Україні, Ізраїлі, Китаї та країнах MENA: Україна поки не в загальному тренді

Ринок яловичини в Україні, Ізраїлі, Китаї та країнах MENA аналізувався компанією Pro-Consulting за період 2017 – 5 місяців 2021 року. Маркетингове дослідження ринку охоплює такі види продукції:

  • яловичина і телятина свіжа та охолоджена;
  • м'ясо великої рогатої худоби у замороженому вигляді;
  • субпродукти ВРХ.

Готовий аналіз ринку яловичини в Україні, Ізраїлі, Китаї та країнах MENA у 2017 – 5 міс. 2021 р. – ознайомтеся зі структурою звіту по ринку

Звіт містить параметри виробництва, імпорту та експорту яловичини в країнах, особливості діяльності операторів, їх цінових та збутових політик, споживчі переваги, виявлені фактори впливу та тенденції розвитку галузі, що досліджувалась. Готовий аналіз ринку яловичини в Україні, Ізраїлі, Китаї та країнах MENA можна придбати на сайті компанії.

Розвиток ринку яловичини у світовому масштабі загалом та у досліджуваних регіонах зокрема підтримується наявністю наступних глобальних тенденцій:

  • зростання чисельності та доходів населення, що супроводжується урбанізацією, підвищують потребу в якісних продуктах харчування, що містять тваринний білок;
  • спалахи африканської чуми свиней змушують учасників харчових ринків переходити на інші види м'яса;
  • збільшення кількості мусульман супроводжується зростанням попиту на халяльні продукти харчування.

Ринок курячого м'яса в Україні – вам стане в нагоді огляд і цього ринку

Моніторинг ринку яловичини в Україні протягом періоду, що досліджувався, свідчить про кризовий стан, що триває вже довгий час, наслідком якого є перманентне скорочення поголів'я великої рогатої худоби.

Ринок ковбасних виробів в Україні – рекомендуємо прочитати аналітичний матеріал

Причинами ситуації на ринку яловичини в Україні є:

  • низький рівень купівельної спроможності населення, що вимушено віддає перевагу дешевому курячому м'ясу;
  • дефіцит фінансових засобів у тваринницьких господарств на модернізацію виробництва;
  • зростання цін на корми;
  • недостатня державна підтримка галузі;
  • імпорт дешевшої, але найчастіше менш якісної яловичини.

Поголів'я великої рогатої худоби, що залишилося в Україні, більшою мірою міститься в присадибних господарствах населення і зосереджено на виробництві молока, а не м'яса.

Вас можуть зацікавити результати опитування покупців свіжого м'яса (2020 рік)

Аналіз ринку яловичини у Китаї показує картину, протилежну українській. Кількість великої рогатої худоби в 2019 і 2020 роках збільшилася на 2,5% і 4,6% відповідно, що в натуральному вираженні означає збільшення на 6,4 млн голів за два роки – вдвічі більше, ніж все стадо ВРХ у нашій країні.

Однак попит на продукцію ринку яловичини в Китаї все ще значно перевищує обсяг внутрішнього виробництва, тому країна активно імпортує м'ясо і свого часу інвестувала значні кошти в м'ясну галузь Австралії.

Ознайомтеся з типовою структурою дослідження ринку – за нею можна проаналізувати будь-який ринок України та світу

Ринок яловичини країн Близького Сходу та Північної Африки відрізняється від аналогічних ринків інших регіонів світу споживчими уподобаннями, зумовленими більшим відсотком населення, що сповідує іслам. За законами цієї релігії вживати можна лише халяльні продукти – приготовлені за певними правилами, а свинина взагалі виключена з меню. Схожі приписи – кашрут – існують і в юдеїв. У 2021 році халяльної дієти дотримувалися 48% населення країн MENA, серед них не тільки мусульмани, але й споживачі інших віросповідань, які сприймають халяль як гарантію безпеки та якості.

Великорогате тваринництво у країнах MENA утруднене через посушливий клімат, проте, незважаючи на це, у цьому регіоні також зафіксовано зростання поголів'я у 2018 та 2019 роках.

Ринок заморожених напівфабрикатів в Україні – якщо у вас є ще кілька хвилин, почитайте матеріал

Розгорнуту інформацію про розглянуту галузь з висновками та прогнозами її подальшого розвитку читайте у матеріалах маркетингового дослідження ринку яловичини в Україні, Ізраїлі, Китаї та країнах MENA, яке є доступним для придбання в магазині готових проектів компанії Pro-Consulting.

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами