Годуйте швидко, смачно і корисно, і до вас потягнуться люди: представляємо бізнес-план кафе швидкого здорового харчування

Годуйте швидко, смачно і корисно, і до вас потягнуться люди: представляємо бізнес-план кафе швидкого здорового харчування

Чого зазвичай бракує міській людині, так це часу і здорової їжі. Цим і пояснюється популярність фаст-фудів - можливістю швидко і смачно втамувати голод. Правда, корисність їх класичного асортименту все ще залишається під великим питанням.

Криза на ринку громадського харчування України була подолана ще в 2016 році. Перш за все це сталося в Києві, де зосереджена найбільш зайнята і платоспроможна частина населення нашої країни, а також безліч її гостей. Правда, в результаті зниження купівельної спроможності українців, фокус популярності закладів ще більше змістився в бік стріт, фаст-фудів і недорогих демократичних кафе і ресторанчиків.

Іншими словами, меню стало основним джерелом успішності закладу. Сьогодні, при наявності хорошого шеф-кухаря і команди на кухні, можна менше уваги і коштів приділяти вишуканості інтер'єру. Ще однією характерною тенденцією на ринку громадського харчування України став вплив на нього ідей здорового способу життя. Для все більшої кількості клієнтів важливо не тільки швидко насититися, але і зробити це з користю для організму. Звідси зростаюча популярність суп-барів, салат-барів, закладів для вегетаріанців і тих, хто просто хоче відчувати смак самої страви, а не спецій, що її переповнюють.

Як відомо, бізнес-ідея має шанс на успішне втілення тільки в тому випадку, якщо відповідає сьогоднішнім і перспективним потребам покупців. Керуючись цим принципом стосовно сфери громадського харчування, аналітиками Pro-Consulting розроблений бізнес-план кафе швидкого і здорового харчування для Києва.

Даний заклад найвигідніше розмістити в місцях масового відвідування людей - в центральному районі, недалеко від нового житлового комплексу, в популярному місці прогулянок і відпочинку.

У меню кафе будуть овочі і м'ясо на грилі, крем-супи, салати, фреш-сендвічі, смузі і свіжовичавлені соки - все, що необхідно для людей, що стежать за правильністю свого раціону. Передбачено і окреме дитяче меню, яке приверне до закладу ще й батьків з дітьми. Природно, що хороша їжа буде робитися з якісної сировини, тому дуже важливо правильно підібрати його постачальників.

Загальна сума інвестицій, передбачена бізнес-планом кафе швидкої здорової їжі, становить 36,7 тис. доларів США. Рентабельність продажів закладу всього лише 6%, але за рахунок швидкої оборотності коштів, рентабельність інвестицій за чотири роки складе 188%, тобто на кожен вкладений долар інвестор отримає майже два долари чистого прибутку.

 

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

 

дивитися наступну новину

Інші новини