Бізнес-план вирощування органічних ягід: чистота – запорука прибутковості
1658

Бізнес-план вирощування органічних ягід: чистота – запорука прибутковості

Аналітиками компанії Pro Capital Investment складений бізнес-план вирощування органічних ягід в Україні. Проект розроблений на підставі висновків маркетингового дослідження ягідного ринку України і світу, які свідчать про високу інвестиційну привабливість створення агрогосподарства, що спеціалізуються на органічній ягідній продукції. Готові бізнес-плани можна придбати на сайті Pro Capital Investment. 

Замовити бізнес-план можна тут

Найпопулярнішою ягодою, що вирощується в Україні, завжди була садова суниця або полуниця. Пізніше до полуниці підтяглася малина, а в останні роки фаворитів вітчизняного ягідного ринку почала наздоганяти чорна і червона смородина.

Площі насаджень тих чи інших ягід в Україні сьогодні визначаються не тільки потребами внутрішнього ринку, а й можливістю продати вироблену продукцію на експорт.

Світовий тренд на залучення до здорового способу життя і правильного харчування сприяє збільшенню споживання ягід і продуктів з їх вмістом. Особливо цінуються органічні плоди, тобто вирощені в екологічно чистих умовах і без використання хімічних засобів. Такі ягоди коштують у кілька разів дорожче звичайних, і споживачі розвинених країн готові їх купувати. За оцінками швейцарських експертів, грошовий обсяг ринку органічної продукції та органічного бізнесу в світі становить близько 90 млрд доларів.

Готові бізнес-плани в галузі с/г та АПК

В Україні є багато місць, які мають відповідні умови для вирощування органічної продукції, а значить наша країна може брати активну участь в постачанні нею послідовників ЗСЖ усього світу, отримуючи від цього підвищений прибуток.

Однак, створити органічне господарство не так-то й просто, оскільки при цьому повинен бути дотриманий ряд умов, що стосуються технології виробництва, доробки та зберігання ягід. Тому бізнес-план вирощування органічних ягід від компанії Pro Capital Investment буде як не можна до речі тим інвесторам, хто бажає розпочати цей бізнес без зайвих труднощів.

Проектом передбачено вирощування органічних полуниці, малина і смородини на площі 15 га. Бізнес-планом врахована необхідність ретельного виконання всіх умов для того, щоб створене згідно нього підприємство отримало сертифікат органічного: від вибору ділянки, технології догляду за посадками, до мікроклімату у виробничих приміщеннях і сховищах.

Готові дослідження ринків в галузі с/г та АПК

У структурі інвестиційних витрат найбільшу частку займає закупівля саджанців - 42%, 22% піде на проведення підготовчих робіт і 19% - на придбання техніки. Згідно з розрахунками, всі вкладені в реалізацію бізнес-плану вирощування органічних ягід гроші повернуться до інвестора у вигляді прибутку протягом п'яти років (61,3 місяці).

 

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами