Бізнес-план виробництва рослинного молока:
817

Бізнес-план виробництва рослинного молока: "соєва корова" не хворіє і випасу не потребує

Компанією Pro Capital Investment складений бізнес-план виробництва рослинного молока, яке користується попитом на ринку як замінник коров'ячого молока для послідовників деяких напрямків ЗСЖ, веганів і людей з непереносимістю лактози. Даний проект можна придбати на сайті компанії в розділі готових бізнес-планів.

Про перспективність інвестування в створення підприємства з випуску рослинного молока свідчить поточний і прогнозний грошовий обсяг світового ринку альтернатив коров'ячого молока. Зростанню зазначеного ринку сприяє поширення ідей правильного харчування з відмовою від вживання тваринної їжі, збільшення попиту на органічну рослинну продукцію, пошуком людьми з непереносимістю лактози альтернативних молочних продуктів.

В даний час ніша рослинного молока в Україні заповнюється в основному імпортною продукцією. Одночасно, в нашій країні є велика сировинна база, наявність якої створює сприятливі умови для випуску конкурентоспроможного органічного рослинного молока і продуктів на його основі. Бізнес-план виробництва рослинного молока від компанії Pro Capital Investment дозволяє організувати високотехнологічне підприємство за європейськими стандартами, продукція якого може як продаватися на внутрішньому ринку, так і поставлятися на ринки Євросоюзу і всього світу.

Читати про бізнес-ідею виробництва молочної продукції

Процес виготовлення рослинного молока складається з чотирьох основних етапів.

Спочатку підприємство буде зосереджено на виробництві соєвого молока. Надалі асортимент продукції планується розширити шляхом додавання наступних видів рослинного молока:

  • мигдальне молоко;
  • молоко з лісового горіха.
  • кунжутне молоко.
  • молоко з насіння соняшнику.
  • рисове молоко.
  • конопляне молоко.

Фінансові розрахунки, виконані в рамках бізнес-плану виробництва рослинного молока в Україні, показують, що рентабельність продажів створеного за ним підприємства буде знаходитися на рівні 17,4%, що означає отримання більш 17 центів чистого прибутку з кожного євро доходу.

Що таке бізнес-план підприємства: поняття, структура, приклади

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами