З користю для всіх: пропонуємо бізнес-план створення господарства з вирощування лохини
3700

З користю для всіх: пропонуємо бізнес-план створення господарства з вирощування лохини

Ягода - це продукт, корисний в усіх відношеннях. Він корисний для тих, хто його вживає, тому що містить великий набір необхідних організму елементів. Для аграріїв, що спеціалізуються на ягідництві, ягода служить ще й джерелом непоганого доходу.

Україна має сприятливі умови для вирощування багатьох видів ягід, однак перевага віддається полуниці, малині та чорній смородині. Такі ягоди, як лохина, до недавнього часу вважалися нішевими і їм приділялося набагато менше уваги. Тому ніша лохини у нас ще незаповнена, і в ній можна організувати високоефективний бізнес. Адже, за прогнозами, в наступні роки найбільш динамічно в світі буде рости попит на малину, ожину і лохину, тоді як споживання полуниці залишиться на сьогоднішньому рівні.

Можливо, вам будете також корисна стаття про бізнес-план вирощування ожини

Україна знаходиться на 16-му місці і займає 0,23% світового виробництва лохини, що в натуральному вираженні становить понад 1,2 тис. тонн на рік.

Також вас може зацікавити стаття про бізнес-план вирощування жимолості в Україні

Розвиток виробництва ягід з урахуванням світових тенденцій допоможе українським ягідникам і надалі збільшувати свої доходи від експорту, які виросли з $ 3,9 млн в 2013 році до $ 14,3 млн - в 2016-м.

Таку динаміку експорту вдалося отримати головним чином завдяки поширенню технології заморозки ягід. У цьому виді ягоди можна переміщати на великі відстані і довго зберігати. Під час міжсезоння заморожені ягоди користуються великим попитом на ринку через їх більш низьку ціну в порівнянні зі свіжими. Однак, ще шість років тому Україна поставляла за кордон більше свіжих ягід, і тільки в 2013 році експорт заморозки взяв гору, і почався його бурхливий ріст.

У нас на сайті доступний до покупки готовий бізнес-план вирощування журавлини

Таким чином, для ягідного господарства сьогодні важливо мати не тільки високопродуктивне виробництво у вільній ринковій ніші, але і потужності для заморозки і зберігання вирощеного врожаю. Саме таке підприємство можна створити по бізнес-плану, розробленому аналітиками Pro-Consulting.

 Якщо ви плануєте інвестувати кошти в агробізнес, рекомендуємо ознайомитися з матеріалом про те, що таке бізнес-план і навіщо він потрібен

 

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами