Ринок продукції з буйволів в Україні: ніша для туристів та гурманів
1948

Ринок продукції з буйволів в Україні: ніша для туристів та гурманів

Аналіз ринку продукції буйволів в Україні проводився компанією Pro-Consulting за період 2020-2021 років. Маркетингове дослідження ринку включає його загальну характеристику та показники внутрішнього виробництва, імпорту та експорту, сегментацію за видами та походженням продукції, фактори ціноутворення, споживчі переваги, тенденції та прогнози розвитку сфери бізнесу, що аналізувалась, оцінку її інвестиційної привабливості.

Світовий ринок продукції з буйволів зараз базується на приблизно 208 мільйонах голів цього виду великої рогатої худоби. Близько 97,2% усіх буйволів утримуються на фермах у країнах Азії. Лідерами ринку продукції з буйволів є Індія, Китай та Пакистан. У Європі провідним виробником ринку буйволиної продукції є Італія. Близько 400 тис. голів італійської середземноморської породи буйволів розміщуються на 2,2 тис. фермах цієї країни. Загальне поголів'я буйволів у Європі оцінюється у 424 тис. тварин.

Готовий аналіз ринку продукції з буйволів в Україні (2022) – ознайомтеся зі структурою аналізу ринку від Pro-Consulting.

Дослідження ринку продукції з буйволів в Україні показує, що цей напрямок тваринництва поки що знаходиться на початковому етапі розвитку. Офіційно буйвол не виділено в окрему категорію сільськогосподарських тварин і поки що належить до корів. Для зміни ситуації необхідно, щоб на українських фермах було хоча б 250 буйволиць із паспортами чистокровного походження, які давали б приплід не менше одного разу на рік.

Також ознайомтеся зі структурою готового аналіз ринку яловичини в Україні, Ізраїлі, Китаї та країнах MENA у 2017 – 5 міс. 2021 р. – за аналогічною структурою можна дослідити ринки будь-яких інших країн.

Проблемою для вітчизняного виробництва на ринку продукції з буйволів є також недостатня кількість буйволів-плідників. Наразі практично всі буйволи в Україні – родичі, що негативно позначається на спільній якості стада. Водночас, привезти з-за кордону чистокровного буйвола досить дорого та складно через бюрократичні бар'єри.

Моніторинг ринку продукції з буйволів в Україні показує, що у 2020 році частка власного виробництва на ньому займала 22,6% від загального обсягу.

Можливо вам знадобиться і аналітика з готового аналізу ринку ковбасних виробів в Україні (2022 рік).

При розрахунку ємності ринку продукції з буйволів в Україні в натуральному вираженні за основу було взято основний товар – сир. Отримане від буйволів молоко переведено в сир у співвідношенні: 5 літрів дорівнює 1 кг.

Показники ринку продукції з буйволів в Україні свідчать про те, що 2021 року його обсяг скоротився на 35% порівняно з 2020-м. Падіння сталося через зменшення імпорту більш ніж удвічі, а внутрішнє виробництво, хоч і зросло, не змогло повною мірою це компенсувати. В результаті минулого року на ринку продукції з буйволів в Україні утворився приблизний паритет між імпортом та виробництвом.

За типовою структурою дослідження ринку можна проаналізувати будь-який ринок України/світу.

М'ясо та вироби з нього представлені на ринку продукції з буйволів в Україні вкрай скупо. Тварини прямують на забій у результаті вибракування стада, але це не більше десяти голів на рік. Споживачі іноді мають можливість придбати буйволину ковбасу безпосередньо у виробників, таких, як «ТАСбіо».

Маркетингове дослідження ринку продукції з буйволів в Україні показало наявність деякого інвестиційного потенціалу у сфері бізнесу. Утримання дорослих тварин у 2021 році коштувало фермерам приблизно 100 гривень на день на одну голову, а вартість літра буйволиного молока становила 113 гривень.

Можливо, вам буде корисний звіт за результатами дослідження ринку фірмових магазинів з продажу м'яса та м'ясних продуктів у Києві (2020 рік).

При виході на ринок продукції з буйволів в Україні важливо заздалегідь продумати систему реалізації. Основним каналом збуту буйволиних ферм у нашій країні є прямі продажі споживачам. Магазини не приймають молоко та сири з буйволів через відсутність затверджених стандартів та технічних умов виготовлення.

Одним із варіантів отримання доходів фермерським господарством на ринку продукції з буйволів в Україні може стати залучення туристів. Однак для розвитку туристичного бізнесу підприємство має знаходитися в районі з гарною транспортною доступністю та якісною дорожньою інфраструктурою.

Звертаємо вашу увагу на наявність готового звіту по ринку свіжого м'яса в Україні (2022 рік).

Більш детальну інформацію про дану галузь тваринництва, її поточний стан, перспективи розвитку, можливості та бар'єри для виведення нових суб'єктів можна отримати з матеріалів маркетингового дослідження ринку продукції з буйволів в Україні, розміщеного у магазині готових проектів компанії Pro-Consulting.

Джерело: Pro-Consulting

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами