Аналіз ринку продукції з буйволів в Україні проведено компанією Pro-Consulting у червні 2022 року. Маркетингове дослідження дозволило отримати відомості про:
Готовий аналіз ринку продукції з буйволів в Україні можна придбати на сайті компанії. Даний або будь-який інший звіт по ринку буде актуалізований за вашим запитом.
Моніторинг ринку продукції з буйволів в Україні свідчить про наявність низки проблем, що перешкоджають розвитку сфери бізнесу:
В Україні буйволи належать до категорії корів. Виділення в окрему категорію можливе лише у разі наявності в країні не менше 250 буйволиць, які давали приплід хоча б один раз. Окрім цього, усі буйволи в Україні повинні мати паспорти, які свідчать про чистокровне походження. В даний час цих вимог не дотримано. Можливо вам знадобиться готовий аналіз ринку м'яса в Україні.
Доставка буйвола-виробника з-за кордону пов'язана з подоланням досить високого бюрократичного бар'єру та витратою істотних коштів. Багато фермерів ринку продукції з буйволів в Україні не мають можливості оновлювати стадо чистокровними телятами, а буйволи-напівкровки призводять до деградації поголів'я.
Дороги – одна із складових інфраструктури «зеленого» туризму. Залучення туристів на буйволові ферми може стати значним джерелом фінансових коштів, але не кожен турист згоден їхати по зруйнованих дорогах.
Без затверджених стандартів та технічних умов фермери ринку продукції з буйволів в Україні дуже обмежені у виборі каналів реалізації. Магазини їх товари не приймають, тому виробники змушені продавати на ринках, на фермі чи організовувати безпосередні канали збуту. При цьому фермер має лише довідку за результатами аналізу буйволиного молока, м'яса та їх похідних. За вашим запитом ми також можемо актуалізувати готове дослідження ринку фірмових магазинів з продажу м'яса та м'ясних продуктів, або провести аналогічне дослідження в іншому місті/регіоні.
Подорожчання комбікормів призводить до зростання витрат на утримання буйволів, знижуючи рентабельність діяльності виробників ринку продукції з буйволів в Україні.
Сегментація ринку продукції з буйволів в Україні показує, що 2020 року на ньому переважав імпорт, а місцеві виробники забезпечували лише 22,6% загального обсягу. Можливо, вам буде цікаво прочитати про результати аналізу ринку ковбасних виробів та інших м'ясних копченостей у Польщі.
2021 року структура ринку продукції з буйволів в Україні суттєво змінилася. Внутрішнє виробництво зросло, а імпорт упав більш ніж удвічі. Внаслідок цього частка імпорту скоротилася до 57%. Основним товаром ринку продукції з буйволів в Україні є сир, за ним розраховувалася загальна натуральна ємність ринку. Показники виробництва молока наведено до сиру за співвідношенням 5 літрів – 1 кілограм. До речі, ми вже проводили аналіз ринку сиру в Україні.
М'яса на ринку продукції із буйволів в Україні дуже мало. На забій прямують переважно буйволи-самці, але їх кількість щорічно не перевищує десятка. Імпорт буйволиного м'яса не провадиться. Ознайомитись зі структурою аналізу ринку продукції з буйволів в Україні, статтю про який ви читали.
Детальну інформацію про розглянуту сферу бізнесу, її поточний стан, перспективи та інвестиційний потенціал читайте у матеріалах маркетингового дослідження ринку продукції з буйволів в Україні, розміщеного у магазині готових проектів компанії Pro-Consulting.
Джерело: Pro-Consulting
Читати також: Ринок сосисок у тісті в Україні
Підписуйтесь на наш Telegram, щоб бути в курсі аналітичних новин ринків України та світу.