Бізнес-план дитячого садка в Києві: якісна турбота про майбутнє поколение
708

Бізнес-план дитячого садка в Києві: якісна турбота про майбутнє поколение

Бізнес-план дитячого садка в Києві складений компанією Pro Capital Investment після аналізу стану справ на ринку дошкільної освіти столиці та оцінки інвестиційної привабливості даного напрямку бізнесу. Готовий бізнес-план дитячого садка в Києві можна придбати сайті компанії.

Незважаючи на загальну депопуляцію України, чисельність жителів Києва неухильно збільшується. Найбільша щільність населення спостерігається в спальних районах столиці - Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Дніпровському, Святошинському.

Згідно зі статистикою, в Києві народжується близько 11% від усіх українських новонароджених, що призводить до посилення необхідності розвитку комунальної інфраструктури дитячих дошкільних установ.

Можливо, вас зацікавить матеріал про бізнес-план відкриття фітнес-клубу

Однак столична влада не встигають за зростанням населення, і кількість місць в дитячих садах столиці відстає від потреби більш ніж на 20%. Така ситуація призводить до:

  • виникнення довгих черг на запис в дошкільні установи в густонаселених районах міста;
  • зниження якості виховання в переповнених групах;
  • перевантаженості педагогічного складу;
  • недостатньої комфортності перебування дітей.

Багато киян, чий рівень життя останнім часом помітно зріс, шукають для своїх малюків найкращі варіанти дошкільної освіти, погоджуючись платити за якість відповідну ціну.

Ознайомтеся з бізнес-ідеєю створення міні-готелю для сімейного відпочинку

Задовольнити зростаючий попит на ринку допоможе створення приватних закладів згідно бізнес-плану дитячого садка в Києві, розробленого Pro Capital Investment.

Проектом передбачено організацію дошкільного закладу, розрахованого на дві групи по 15 дітей: до 3-х років і від 3-х до 6-7 років. У програмі дитячого садка будуть як групові гри і уроки: логіка, англійська мова, музика та інше, так і, в разі необхідності, індивідуальні заняття з психологом, логопедом. Для організації харчування дітей планується укласти договір з кейтеринговою компанією, що має гарну репутацію.

Реалізація бізнес-плану дитячого садка в Києві потребує 47,1 тис. доларів США, 37% яких призначені для оплати ремонтних робіт, 26% - для придбання меблів, 19% - для оплати оренди приміщення.

Відповідно до фінансової моделі підприємства, побудованої в рамках бізнес-плану дитячого садка в Києві, рентабельність продажів складе 10%. Це дозволить окупити витрати протягом трьох років і трьох місяців.

Також вам буде цікаво прочитати про бізнес-план будинку престарілих

Ми підготували для вас короткий перелік готових проектів на цю і суміжні теми. Дані проекти можуть бути актуалізовані і розширені за товарними і географічними межами під ваші цілі:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами