Україна володіє унікальними умовами для розвитку туризму. На заході країни розташовані мальовничі карпатські гори, на півночі - зелена зона полісся, на півдні - теплі Азовське і Чорне моря. Крім того, завдяки розташуванню на перехресті культур і цивілізацій, наш край рясніє цікавими історичними пам'ятками різних епох. Все це приваблює як внутрішніх, так і міжнародних туристів, хоча до повної реалізації українського туристичного потенціалу ще далеко.
Готовий бізнес-план міні-готелю
Зниження рівня доходів населення в результаті кризи 2014 року, зменшило його можливості виїжджати на зарубіжні курорти. Все більше українців віддає перевагу бюджетному відпочинку всередині країни. Про це свідчить зростання завантаженості вітчизняних готелів в 2016 та 2017 роках.
Кількість приїжджих в колективних засобах розміщення, чол.
* Без урахування АР Крим
Джерело: за даними Державної служби статистики
Середня українська сім'я зазвичай із задоволенням розміщується в недорогому, але досить комфортному міні-готелі, будь то в горах або біля моря. На першому місці при його виборі стоїть оптимальне співвідношення ціни і якості. Відкриття такого об'єкта дозволить його власнику отримати високорентабельний бізнес при порівняно невеликих початкових вкладеннях.
Готовий паспорт ринку готелів Києва. 2019 рік
Бізнес-план міні-готелі економ-класу для сімейного відпочинку в літній час розроблений аналітиками Pro-Consulting. Для його створення буде потрібна площа землі в 10 соток. Цілком підійде дачну ділянку. Головне, щоб він був розташований недалеко від моря і мав можливість підключення електро- і водопостачання, а також додаткове місце для організації невеликої автомобільної стоянки.
В єдиному гостьовому корпусі міні-готелю будуть розміщуватися вісім номерів для постояльців і кухня-їдальня з усім необхідним обладнанням для приготування їжі. Додатковий комфорт для перебування гостей забезпечать наявність телебачення і доступу в інтернет. На території буде збудовано альтанку, організовані клумби, пішохідні доріжки, лавочки.
Витрати на створення міні-готелю складуть $ 120-125 тис., 57% з яких піде на будівництво і обладнання корпусу. Другою за місткістю статтею витрат є придбання земельної ділянки - $ 35 тис. або 28,5% від загальної суми. На благоустрій території заплановано витратити $ 5 тис., оснащення їдальні - $ 2,9 тис. Ще приблизно $ 10 тис. необхідно для фінансування початкового етапу функціонування готелю.
Дивитися готові бізнес-плани в сфері послуг
Проведені фінансові розрахунки з даного бізнес-плану показують, що рентабельність продажів даного підприємства складе 62,5%. Іншими словами, кожен долар доходу від оренди номерів буде приносити власнику міні-готелі більше 62 центів чистого прибутку.
Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями: