Вперше в Україні! Маркетингові дослідження у розстрочку: купуй зараз, а плати потім
1261

Вперше в Україні! Маркетингові дослідження у розстрочку: купуй зараз, а плати потім

Компанія Pro-Consulting уже понад 20 років здійснює інформаційно-аналітичне забезпечення українського бізнесу, а саме - проводить маркетингові дослідження та надає послуги стратегічного консалтингу. Уже більше тисячі клієнтів скористалися можливістю отримати актуальні, повні та достовірні відомості про ринки, що їх цікавлять. 

Рекомендуємо вам вже зараз ознайомитися з типовою структурою маркетингового дослідження, за якою можна проаналізувати будь-який ринок України та світу за цим посиланням.

Фінансова компанія Activitis перша в Україні запустила  інноваційну BNPL-платформу eDilo, яка співпрацює з продавцями B2B товарів та послуг, надаючи можливість укладати B2B угоди в онлайн, пропонуючи покупцям оплату частинами або відтермінування.

Ексклюзивність онлайн-сервісу полягає у наданні розстрочки формату BNPL (Buy Now Pay Later) для юридичних осіб на оплату замовлення ринкового дослідження, отримання готових звітів у магазині Pro-Consulting або підписки на базу «Аналіз ринків». Крім того, при придбанні готових маркетингових досліджень від Pro-Consulting на виплат у форматі BNPL, кінцева вартість для вас не буде вищою за ту, що була б за передоплатою - жодних додаткових комісій, відсотків і прихованих платежів.

Розстрочкою на купівлю товарів чи послуг сьогодні широко користуються фізичні особи, але для суб'єктів бізнесу оформити її було досить складно. Банки вимагають від юридичних осіб надання безлічі документів, оформлення застави чи поруки, інших дій. На комунікацію з ними нерідко йде від кількох тижнів і більше місяця дорогоцінного часу без гарантії позитивного кінцевого результату.

Альтернативою банківської бюрократії у всьому світі стає розстрочка BNPL від небанківських фінансових установ, ІТ-платформ, постачальників товарів та послуг. 

У 2021 році ємність глобального BNPL-ринку досягла $135 млрд, а до 2025 прогнозується її зростання до 350 млрд.

Фінансова компанія Activitis стала першою у впровадженні BNPL сервісу для бізнесу в Україні. Нещодавно Activitis запустили спільний проект за підтримки Програми USAID АГРО із розробки та впровадження інструментів небанківського фінансування для агросектору під назвою WEAGRO (weagro.com.ua). Проєкт надав можливість агророзстрочки для мікро-, малих та середніх агровиробників. 

Тепер можливість розстрочки поширилася на придбання  маркетингових досліджень від Pro-Consulting. Завдяки впровадженню вдосконаленого документообігу, хеджування ризиків, інноваційних моделей взаємовідносин між сторонами угоди про розстрочку на аналіз ринків підприємства одержують у цифровому та автоматичному форматі на онлайн-платформі еDilo (edilo.com.ua), за підтримки Проєкту USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу».

Створені нашими партнерами онлайн-сервіси eDilo та WEAGRO є місцем безпечної та безпроблемної взаємодії покупця та продавця. Activitis беруть на себе повний цикл проведення угоди: автоматичний кредитний скоринг покупця, оформлення, підписання, обмін юридично значимими документами, оптимізацію операційних ризиків і витрат. Рішення про надання розстрочки ухвалюється протягом 30 хвилин, при цьому:

 • взаємодія здійснюється повністю в онлайн-режимі;
 • немає потреби в оформленні величезного пакету документів;
 • не потрібна застава або порука.

Оформивши розстрочку через онлайн-сервіс eDilo на консалтингові послуги Pro-Consulting, ви оперативно та без зайвого фінансового навантаження створите якісну інформаційно-аналітичну базу для реалізації та розвитку бізнес-проектів, що включає:

 • загальне маркетингове дослідження – аналіз ринку;
 • опис системи державного регулювання галузі;
 • дослідження споживчої сфери вашого напряму діяльності;
 • відомості про активність конкурентів;
 • оцінку ефективності каналів реалізації продукції;
 • можливості для організації виробництва та зовнішньоекономічної діяльності;
 • інвестиційний потенціал ринку із зазначенням ризиків, бар'єрів та можливостей для виведення нових гравців;
 • рекомендації щодо досягнення поставлених цілей та вирішення нагальних завдань;
 • якщо ви цього не зробили раніше, збережіть посилання на типову структуру дослідження ринку зараз.

У магазині готових проектів Pro-Consulting доступні для придбання на виплат близько 2,5 тисяч вже готових маркетингових досліджень, проведених нашими фахівцями в різний час на замовлення клієнтів.

Використовуючи простий фільтр, у магазині можна знайти дані практично по будь-якому ринку, ознайомитися з особливостями його функціонування, тенденціями розвитку, прогнозами.

Електронна база «Аналіз ринків» містить понад 75 тисяч оглядів, зібраних та структурованих із понад 2 тисяч джерел інформації. Оформивши підписку на даний інформаційний ресурс у форматі BNPL, ви позбавляєтеся необхідності самостійного моніторингу та перевірки потрібних вам даних, заощаджуючи при цьому і час, і гроші.

Вперше в Україні отримуйте інформаційну підтримку для вашого бізнесу від Pro-Consulting вже сьогодні, а сплачуйте частинами протягом зручного часу.

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами