Така корова потрібна багатьом: бізнес-план організації підприємства по виробництву вівсяного молока
4884

Така корова потрібна багатьом: бізнес-план організації підприємства по виробництву вівсяного молока

Чим більше шкоди екології нашої планети завдає діяльність людства, тим більше серед людей стає послідовників ідей здорового способу життя і харчування. Не обходять стороною ці віяння і Україну. Серед наших громадян вже більше двох мільйонів вегетаріанців. Крім того, як мінімум кожен п'ятий українець не переносить лактозу, а значить не може пити звичайне коров'яче молоко. Виходом для них є вживання таких продуктів, як рослинне молоко. Воно в якійсь мірі може замінити коров'яче, ну а для людей з лактозною непереносимістю - це взагалі безальтернативний «молочний» продукт.

Пропонуємо почитати про бізнес-план створення кафе здорового швидкого харчування в Києві

Світовий ринок рослинного молока зростає і розвивається. Особливо популярно мигдальне молоко, на другому місці - соєве, на третьому - рисове.

Оскільки попит на рослинне молоко в Україні вже сформувався, то було б неправильно віддавати наш ринок зарубіжним виробникам цього продукту. Ну а оскільки мигдалю в нашій країні вирощується поки не дуже багато, будемо використовувати для виготовлення рослинного молока більш доступну сировину - овес.

Почитайте про те, що таке бізнес план-підприємства, якщо плануєте вкладати гроші в ідею

Витративши всього 70-75 тис. доларів, можна створити підприємство, яке буде видавати 50 літрів вівсяного молока на годину. Відповідний бізнес-план вже підготовлений аналітиками Pro-Consulting.

Самою ємною статтею витрат при створенні підприємства з випуску вівсяного молока є придбання обладнання.

Для установки техніки знадобиться цех площею 100-150 м2. Крім нього, до складу виробничого комплексу входитиме склад, допоміжні та адміністративно-господарські приміщення. Персонал, необхідний для забезпечення роботи підприємства, - 7-8 чоловік.

Також вас може зацікавити бізнес-план виробництва рослинних олій в Україні

У структурі собівартості кінцевого продукту найбільшу частку - 64%, становить зарплата працівників, на яку буде витрачатися приблизно 3,5-4 тис. доларів на місяць.

Працюючи 20 днів в місяць в одну зміну, тривалістю вісім годин, наш невеликий альтернативний молокозавод зможе виробляти 95-100 тис. літрів вівсяного молока в рік. Якщо заздалегідь подбати про канали його реалізації, то кожен літр можна продати за $ 1,45, а це відповідає 135-145 тис. дол. щорічного доходу (25 тис. доларів чистого прибутку).

Неважко підрахувати, що кошти, вкладені в реалізацію проекту, повернуться до інвестора протягом 3-х років з моменту початку виробництва.

 Можливо, вас зацікавить наша стаття про організацію торгівлі спеціями

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами