Бізнес-план виробництва рослинних олій в Україні: холодний віджим – гарячий прибуток
13632

Бізнес-план виробництва рослинних олій в Україні: холодний віджим – гарячий прибуток

Компанією Pro Capital Investment складений бізнес-план підприємства по виробництву горіхової, лляної, гірчичної і гарбузової олії. Проект розроблявся з урахуванням попередньої оцінки інвестиційної привабливості вкладення коштів в випуск олії холодного віджиму на експорт. Готовий бізнес-план виробництва рослинних олій з усіма розрахунками можна придбати в онлайн магазині на сайті компанії.

Дивитися шаблон готового бізнес-плану

Рослинні олії широко використовуються в харчовій і інших галузях промисловості в усьому світі. Перше місце за споживанням утримує найдешевша пальмова олія - 35% від загального обсягу, за ним йде соєва - 29%, звична нам соняшникова олію займає 9% світового ринку рослинних олій.

Україна спеціалізується у виробництві соняшникової олії, займаючи лідерську позицію в цьому сегменті світового ринку. Це пояснюється традиціями вирощування і переробки на нашій території насіння соняшнику. Останнім часом стали з'являтися підприємства, що виробляють і інші види олій, перш за все соєву і рапсову.

Каталог готових бізнес-планів в галузі с/г та АПК

Такі корисні для людського організму олії, як горіхова, лляна, гірчична і гарбузова, на території України практично не випускаються, хоча сировина для них є в надлишку. Справа в тому, що великим олійно-екстракційним заводам не вигідно закуповувати додаткове обладнання холодного віджиму, щоб виробляти обмежені партії нетрадиційних рослинних олій, тоді як вони налаштовані на гарячий віджимання насіння соняшнику і мають добре налагоджені канали реалізації. Та й попит на внутрішньому ринку на дорогі олії холодного віджиму вельми обмежений через низьку купівельну спроможність українців.

У той же час, в більш благополучних країнах Європи досить людей, які дотримуються ідей здорового способу життя і правильного харчування, які з задоволенням вживають корисну і екологічно чисту олію холодного віджиму. Українські підприємства, озброєні правильною стратегією створення і розвитку бізнесу, цілком можуть зайняти міцні позиції в зазначеній ніші. Вироблені в нашій країні рослинні олії будуть конкурентоздатні на європейському ринку як за ціною, так і за якістю. Бізнес-план виробництва рослинних олій в Україні передбачає створення саме такого маслоекстракційного заводу, націленого на завоювання високомаржинальних ринків.

Ознайомитися з готовими дослідження ринків с/г та АПК

Проектом передбачено налагодити переробку волоських горіхів, насіння льону, гірчиці і гарбуза загальною потужністю 300 кг на добу, і шляхом одноразового холодного пресування витягати з них чотири види рослинних олій.

Фінансові розрахунки, виконані в рамках бізнес-плану підприємства з виробництва рослинних олій, показують, що його рентабельність продажів буде перебувати на рівні 27,5%, що дозволить отримувати більш 27 центів чистого прибутку з кожного євро доходу.

Замовити індивідуальну розробку бізнес-плану

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами