Ринок сільськогосподарської авіації для обробки зернових культур в Україні: польові роботи, не торкаючись землі
1884

Ринок сільськогосподарської авіації для обробки зернових культур в Україні: польові роботи, не торкаючись землі

Ринок сільськогосподарської авіації для обробітку зернових культур в Україні аналізувався компанією Pro-Consulting за період 2019 – 1 півріччя 2021 року. Маркетингове дослідження ринку містить загальний опис аграрного сектору нашої країни з сегментацією посівних площ за видами культур, параметри та тенденції використання авіації для обробки посівів, структурування за видами технічних засобів, цінові політики операторів, споживчі переваги, фактори впливу та оцінку інвестиційних ризиків у сфері бізнесу. Готовий аналіз ринку сільськогосподарської авіації для обробки зернових культур в Україні можна придбати на сайті компанії.

Україна, яка має розвинений аграрний сектор, потребує ефективних засобів обробки посівів, що дозволяють підтримувати високий рівень врожайності полів та мінімізувати втрати в процесі проведення операцій. У 2020 році обсяг сільськогосподарської продукції, яку виробили в нашій країні, досяг 33,6 млрд доларів США, збільшившись на 5,4% порівняно з 2019 роком, за підсумками першого півріччя 2021-го зафіксовано ще динамічніше зростання – 16,1%.

Типова структура дослідження ринку – за нею можна проаналізувати будь-який ринок України та світу

У структурі аграрного виробництва в Україні найбільші частки займають зернові та олійні культури – кукурудза, пшениця, соняшник, ячмінь.

Ринок органічних добрив у США – вас може зацікавити цей огляд ринку

Таким чином, від якості обробки саме зернових величезною мірою залежить стан аграрного ринку нашої країни, а отже, і продовольча безпека держави, і експортні доходи від реалізації продукції АПК.

Читати також: Ринок навісної техніки для тракторів малої потужності

Авіаційна техніка вже давно та успішно застосовується у вітчизняному сільському господарстві. За допомогою літаків, вертольотів та безпілотників ринку сільськогосподарської авіації для обробки зернових культур в Україні виробляються:

  • посівні роботи;
  • підживлення посівів добривами та стимуляторами зростання;
  • обприскування засобами захисту рослин;
  • підготовка до збирання за допомогою дефоліації та десикації;
  • контроль стану полів.

Читати також: Ринок тракторів та комбайнів в Україні

Моніторинг ринку сільськогосподарської авіації для обробки зернових культур в Україні показує, що у 2020 році авіаційні технічні засоби використовувалися для догляду за 287,8 тис. га земельних угідь, налітали вони при цьому 10,8 тис. годин. Варто зауважити, що у 2019 році площа обробки була більшою – 360,7 тис. га, а загальний наліт менше – 8,8 тисячі годин. Робимо висновок щодо збільшення інтенсивності використання можливостей ринку сільськогосподарської авіації для обробки зернових культур в Україні на одиницю площі.

Аналіз ринку сільськогосподарської авіації для обробки зернових культур в Україні дозволив виділити такі переваги застосування літаючої техніки:

  • здатність оперативно обробити значні масиви сільгоспугідь;
  • усунення проблеми недоступності полів для наземних засобів у період бездоріжжя;
  • відсутність пошкоджень посівів колесами машин, від чого втрачається близько 6-10% врожаю.

Готовий аналіз ринку сільськогосподарської авіації для обробки зернових культур в Україні (2021 рік) – ознайомтеся зі структурою готового звіту щодо ринку

Серед недоліків сільськогосподарської авіації можна назвати:

  • можливість виходу речовин, що розпилюються, за межі ділянки, що оброблюється – при його малих розмірах і сильних поривах вітру;
  • необхідність створення інфраструктури для заправки та технічного обслуговування авіатехніки;
  • високу вартість послуг операторів;
  • дефіцит кваліфікованих кадрів.

Читати також: Ринок сільськогосподарської техніки України та Росії

Однією із тенденцій розвитку ринку сільськогосподарської авіації для обробки зернових культур в Україні є реалізація потенціалу використання безпілотників. Дрони особливо ефективні на полях невеликої площі та у складі комплексів точного землеробства.

Детальну інформацію про сферу бізнесу, що аналізувалась, перспективи та тенденції її розвитку, ризики та привабливість для інвесторів можна отримати з матеріалів маркетингового дослідження ринку сільськогосподарської авіації для обробки зернових культур в Україні, розміщеного у магазині готових проектів компанії Pro-Consulting.

Вас може зацікавити: Ринок похідних торфу та торфових субстратів в Україні

Дата розміщення: 10.01.2022
дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами