Навар від помолу: представляємо бізнес-план переробки в Україні кукурудзи
1192

Навар від помолу: представляємо бізнес-план переробки в Україні кукурудзи

Кукурудза - найпопулярніша зернова культура в світі. Способи її застосування різноманітні - виробництво харчових продуктів, виготовлення кормів для сільськогосподарських тварин, випуск спирту і крохмалю.

В Україні сьогодні кукурудза вирощується на площі близько 4 млн гектарів, а валовий збір складає 2,4% від світового. Якщо в 2005 році в Україні вироблялося близько 7,1 млн тонн кукурудзи, то в 2013-му було намолочено рекордні 30,1 млн тонн. 70% зібраного врожаю цієї культури йде на експорт, що дозволяє Україні займати четверте місце по постачаннях кукурудзи на міжнародний ринок.

Вам знадобиться аналітика з анотації до готового аналізу світового ринку продуктів глибокої переробки кукурудзи

Разом з тим, останнім часом вирощування кукурудзи стало не таке прибуткове, як раніше. Зерна на світовому ринку виявилося занадто багато і ціни на нього істотно знизилися. У цій ситуації виходом могла б стати переробка зібраної кукурудзи на території України і продаж її у вигляді борошна і круп, ціни на які менш схильні до різких коливань. Крім того, в країні залишалося б більше доданої вартості і збільшився рівень зайнятості. Однак, з переробкою кукурудзи в Україні проблема. Так, в 2015 році випущено всього 60 тис. тонн кукурудзяної крупи, на яку пішло лише 0,3% отриманого в цьому році врожаю.

У нас на сайті доступний до покупки готовий бізнес-план елеваторного комплексу

Тому створення переробних потужностей для виробництва кукурудзяної крупи і борошна вельми актуально і досить вигідно. Вирішити це завдання допоможе підготовлений аналітиками Pro-Consulting бізнес-план. В результаті його реалізації з'явиться підприємство, здатне переробляти 150 тонн кукурудзяного зерна на добу.

Інвестиції, необхідні для цього, становлять $ 1,8 млн. Структура витрат представлена ​​на діаграмі.


Структура інвестиційних вкладень

Поцікавтеся бізнес-ідеєю вирощування зернового сорго 

Вихід продукції передбачений в таких пропорціях:
• Крупа - 60%.
• Борошно - 15%.
• Кормова суміш (зернові відходи) - 21%.


Підприємство зможе продавати в місяць 1320 тонн крупи, 330 тонн борошна і 462 тонни кормової суміші.

Ще рекомендуємо матеріал про бізнес-план створення борошномельного підприємства

Проведені при розробці бізнес-плану фінансові розрахунки свідчать, що рентабельність продажів складе 14%, тобто кожен долар доходу буде містити 14 центів чистого прибутку.


Вся сума витрачених інвестицій окупиться менш ніж за три роки (34,1 місяця) з урахуванням дисконту, а протягом п'ятирічного періоду реалізації проекту кошти інвестора подвояться.

 Якщо ви плануєте інвестувати в бізнес-ідею, рекомендуємо дізнатися, що таке бізнес-план підприємства, і в яких випадках він необхідний

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами