Бізнес-план борошномельного підприємства: всі будемо у білому
4384

Бізнес-план борошномельного підприємства: всі будемо у білому

Бізнес-план борошномельного підприємства підготовлений аналітиками компанії Pro Capital Investment після проведення маркетингового дослідження українського та міжнародного ринків борошна. В результаті проведеної роботи було встановлено перспективність вкладення коштів у виробництво з вирощеного в нашій країні зерна продукції з високою доданою вартістю, що дозволить отримати більший дохід від експорту і забезпечити якісним борошном внутрішній ринок. Даний проект, як і інші готові бізнес-плани, можна придбати на сайті компанії Pro Capital Investment.

Як відомо, українські аграрії вже кілька років поспіль збирають рекордні врожаї зернових, більша частина яких відразу продається за кордон. Така сировинна спрямованість нашого сільськогосподарського експорту не дає в повній мірі розкрити потенціал агропромислового комплексу України. Розвиток переробки зернових на території країни дозволило б залишати у себе більше доданої вартості.

Наявні в Україні борошномельні підприємства, в більшості своїй, вже технічно застаріли і не можуть випускати продукт, який повністю задовольняє міжнародні стандарти. Тому вони змушені працювати, в основному, на внутрішній ринок, який скорочується через зменшення чисельності населення. В результаті, ми спостерігаємо падіння виробництва борошна в Україні.

Виправити ситуацію можна шляхом створення борошномельних комбінатів, озброєних сучасними технологіями і обладнанням, які змогли б працювати як на внутрішній ринок, так і на експорт.

На реалізацію такої ідеї спрямований бізнес-план борошномельного підприємства, підготовлений в компанії Pro Capital Investment. Створений згідно нього завод буде здатний переробляти до 150 тонн зерна на добу.

Самою ресурсномісткою статтею витрат за проектом є закупівля, монтаж і налагодження обладнання - 76%, будівельні роботи і придбання транспорту зажадають приблизно в десять разів менше грошей.

Як вже написано вище, новостворене підприємство буде працювати на внутрішній ринок і на експорт в паритетному співвідношенні. Це дозволить диверсифікувати джерела надходження доходів і надати бізнесу більшу стійкість.

Реалізація бізнес-плану борошномельного підприємства дозволити наростити виробничий потенціал АПК, створити додаткові робочі місця і збільшити експортний прибуток нашої країни.

 

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами