BNPL для бізнесу: аналіз ринку від Pro-Consulting на виплат
685

BNPL для бізнесу: аналіз ринку від Pro-Consulting на виплат

Аналіз ринку та стратегічний консалтинг від агентства маркетингових досліджень Pro-Consulting ось уже два десятиліття допомагає українському бізнесу залишатися на плаву та розвиватися. Завдяки якісній інформаційній базі, яку дає аналіз ринку, інвестори та менеджери підприємств мають можливість ефективно реалізовувати найамбіційніші проекти, такі як:

 • виведення на ринок нових гравців;
 • створення чи коригування брендів;
 • розширення асортименту чи властивостей пропонованих товарів;
 • збільшення частки ринку та протидія конкурентам;
 • організація експорту чи імпорту продукції;
 • мінімізація впливу форс-мажорних обставин, виведення підприємства із кризи.

Рекомендуємо вам уже зараз ознайомитись із типовою структурою ринкового дослідження, за якою можна проаналізувати будь-який ринок України та світу, за цим посиланням.

Уже понад тисячу клієнтів замовили аналіз ринку в Pro-Consulting, одразу оплачуючи його повну вартість. Зараз же суб'єкти бізнесу мають можливість знизити фінансове навантаження за цією статтею до мінімуму – придбати аналіз ринку у форматі Buy Now Pay Later (BNPL).

BNPL для бізнесу в Україні першою запустила фінансова компанія Activitis, створивши інноваційну цифрову платформу eDilo, яка дозволяє продавцям B2B товарів та послуг укладати угоди онлайн, пропонуючи покупцям оплату частинами або відтермінування. Одним із таких продавців з недавнього часу стала і компанія Pro-Consulting.

Партнерство Activitis та Pro-Consulting створило унікальні для української бізнес-спільноти умови. Тепер будь-який підприємець, який потребує актуальні, повні та достовірні відомості про будь-яку економічну сферу, може замовити або купити готовий аналіз ринку, а також підписатися на базу «Аналіз ринків» у форматі BNPL. При цьому вартість аналітичних продуктів Pro-Consulting не змінюється - немає прихованих платежів, відсотків або комісій.

Легкий BNPL для юридичних осіб – це великий крок уперед на шляху покращення умов ведення бізнесу. Хто стикався з процедурою оформлення розстрочки для підприємства у банку, той знає, наскільки це складно та довго: надати пакет документів, оформити заставу чи поруку, витрачати час на комунікацію та очікування без гарантії позитивного результату.

Фінансова компанія Activitis стала провідником інновацій  в Україні та створила BNPL-ринок для бізнесу, об'єднавши постачальників та покупців товарів та послуг на цифрових платформах. Світовий ринок виявився настільки ефективним, що вже у 2021 році його загальний обсяг становив $135 млрд із прогнозованим зростанням до $350 млрд до 2025-го.

Нещодавно Activitis за підтримки програми USAID АГРО запустили спільний проект із розробки та впровадження інструментів небанківського фінансування для агросектору WEAGRO (weagro.com.ua). Сервіс  надає можливість агророзстрочки для агробізнесу, особливу увагу приділяючи мікро-, малим та середнім агровиробникам.

Аналіз ринку в BNPL-розстрочку – це новий напрямок спільної діяльності Activitis та Pro-Consulting. На онлайн-платформі еDilo (edilo.com.ua) впроваджено інноваційні моделі хеджування ризиків, удосконаленого документообігу, комунікації між сторонами угоди. Завдяки цьому аналіз ринку можна купити у форматі BNPL протягом півгодини, не виходячи зі свого офісу. Activitis беруть на себе повний цикл угоди: автоматичний кредитний скоринг покупця, оформлення, підписання, обмін юридично значимими документами, оптимізацію операційних ризиків і витрат. У юридичних осіб більше немає потреби в оформленні застави чи поруки, надання пухкого пакету інших додаткових документів.

Оформляйте або купуйте аналіз ринку на виплат за BNPL через онлайн-сервіс eDilo і отримуйте дані про:

 • поточний стан сфери бізнесу, що вас цікавить;
 • діяльність конкурентів;
 • споживчі настрої та тренди;
 • можливості виробничої та зовнішньоекономічної діяльності;
 • інвестиційний потенціал галузі та інші;
 • якщо ви цього не зробили раніше, збережіть посилання на типову структуру дослідження ринку зараз.

Підписка на базу «Аналіз ринків» із використанням BNPL дозволить вам постійно тримати руку на пульсі економічної ситуації без необхідності самостійного моніторингу та перевірки інформації.

Скористайтеся унікальною нагодою отримати аналіз ринку відразу, а платити за нього у зручному режимі. Дізнатися більше деталей ви можете по телефону або через електронну пошту.

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами