Бізнес-план вирощування малини та виробництва малинового соку розроблений компанією Pro-Consulting в результаті аналізу актуального і перспективного попиту на ягідну продукцію в Україні та за кордоном, а також можливостей, наявних у цій сфері в українських аграріїв. Готовий бізнес-план вирощування малини та виробництва малинового соку можна придбати на сайті компанії.
Також почитайте статтю про бізнес-ідею вирощування жимолості в Україні
В даний час відзначається стійке зростання попиту на вітамінну продукцію як на українському, так і на міжнародному ринках. Посиленню цього тренда сприяє поширення ідей здорового способу життя і правильного харчування, а також усвідомлення населенням важливості зміцнення імунітету в умовах, що склалися. Українські фермери, які займаються вирощуванням ягід, раніше працювали переважно на внутрішній ринок, але в останні роки до багатьох з них прийшло розуміння того, що вигідніше виходити на високомаржинальні зарубіжні ринки. Для цього купується розсада якісних сортів ягід, організовується правильний догляд за ними. З метою доопрацювання і збереження врожаю закуповується відповідне обладнання. В даний час основними напрямками використання вирощених ягід в Україні є:
Можливо, вам також будете цікавий матеріал про бізнес-план вирощування полуниці в теплиці
З урахуванням наявних в українських виробників ягід перспектив, компанією Pro Capital Investment підготовлений бізнес-план вирощування та часткової переробки малини. Проектом передбачено створити малинову плантацію на площі 30 га, а вирощений на ній врожай реалізовувати в свіжому і замороженому видах, а також виробляти з частини зібраних ягід малиновий сік.
Раз ви цікавитеся цією темою, рекомендуємо прочитати про бізнес-план вирощування органічних ягід
Для організації виробничого комплексу буде потрібно 540-580 тис. доларів США, більше половини з яких буде витрачено на придбання обладнання.
Найдорожчою одиницею сільськогосподарської техніки є збиральний комбайн. Комплект обладнання для шокової заморозки, фасування і зберігання ягід коштує близько 78 тис. доларів, а лінія для отримання соку - ще до $ 30 тис.
Відповідно до фінансових розрахунків, виконаних в рамках бізнес-плану вирощування малини та виробництва малинового соку, рентабельність продажів створеного підприємства складе 25-27%, що одначает отримання приблизно 27 копійок чистого прибутку з кожної гривні доходу.
Якщо ви плануєте вкладати гроші в бізнес в с/г і АПК, і вам здається, що це просто, рекомендуємо вам почитати про те, що таке бізнес-план підприємства, в принципі
Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями: