Ринок крафтового пива в Україні: вихід за рамки буденного дорогого коштує
435

Ринок крафтового пива в Україні: вихід за рамки буденного дорогого коштує

Компанія Pro-Consulting проаналізувала ринок крафтового пива в Україні в березні 2020 року. В результаті проведеної роботи були визначені ємність даного ринку, його структура та основні тенденції розвитку. Готовий аналіз ринку крафтового пива в Україні можна придбати в онлайн магазині на сайті компанії.

Ринок крафтового пива в Україні, хоч вже і не є абсолютно новим явищем, але все ще займає мізерну частку в загальному обсязі споживання пінного напою. Близько 98-99% відсотків ринку пива в нашій країні забезпечується трьома найбільшими виробниками, тоді як на невеликі пивоварні, які позиціонують себе як крафтові, припадає близько одного відсотка в натуральному і два відсотки в грошовому вираженні.

Також вас може зацікавити стаття про результати аналізу ринку безалкогольного пива

За оцінками експертів, в Україні функціонують від 35 до 60 крафтових пивоварень. Точну їх кількість визначити важко, оскільки багато таких підприємств часто закриваються, пропрацювавши деякий час, не знайшовши контакту з цільовою аудиторією і не налагодивши стабільних каналів збуту.

Про, поки що, незначний вплив даного напрямку бізнесу на економіку говорить той факт, що ринок крафтового пива в Україні не виділено в окремий сегмент загального ринку пива на законодавчому рівні. Верховна Рада поки тільки прийняла закон, що встановлює знижену вартість ліцензії для броварень з об'ємом виробництва менше 30 тис. літрів на рік. Разом з тим, в нашій країні вже існують бізнес-структури, які займаються організацією та структуруванням ринку крафтового пива в Україні, а також захистом інтересів його учасників. Серед таких структур можна виділити ПрАТ «Укрпиво» ​​і ГО «Гільдія крафтового пивоварів».

Пропонуємо вам ознайомитися з бізнес-ідеєю виробництва пива

Аналіз ринку крафтового пива, проведений компанією Pro-Consulting, показує, що потенціал розвитку даного ринку укладено в зростанні споживчої аудиторії. Основними споживачами крафтового пива в нашій країні є молоді і середнього віку чоловіки з середнім і вищим рівнем доходів. Таким чином, динаміка місткості ринку крафтового пива залежить від збільшення наявних доходів населення. Перспективи зростання можна оцінити, порівнявши частку крафтового пива в Україні і в розвинених країнах. Так, в мережевих магазинах США 12% продаваного пива відноситься до крафтового, а в Україні аналогічна частка становить 1,3%. Центром розвитку крафтового пивоваріння в нашій країні став Київ.

Також рекомендуємо ознайомитися з аналітикою ринку скляної тари для алкогольної продукції

Якщо ви шукайте дані по вашому ринку в інтернеті, але не можете їх систематизувати і проаналізувати самостійно, слід провести дослідження ринку - ви отримаєте повний аналітичний огляд ринку, включаючи прогнози розвитку його показників

Багато українських любителі пива з задоволенням вийшли б за рамки стандартних продуктів, випробувавши нові смакові відчуття і форми аподачі. Однак нестача фінансів не дозволяє їм робити це на постійній основі. З іншого боку, шлях продукції крафтовоиих пивоварень до споживача часто утруднений через невеликі обсяги виробництва, що обмежує набір доступних каналів поширення.

Також почитайте огляд ринку громадського харчування (HoReCa, кейтеринг, а також харчування на АЗС)

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами