Бізнес-план виробництва борошна: все перемелеться як треба
5899

Бізнес-план виробництва борошна: все перемелеться як треба

Бізнес-план борошномельного підприємства складено компанією Pro Capital Investment за результатами аналізу ринку борошна в Україні, на підставі якого був зроблений висновок про високу інвестиційну привабливість цього напрямку бізнесу. Готовий бізнес-план виробництва борошна купуйте на сайті компанії.

Можливо, вам буде цікаво прочитати про бізнес-ідею виробництва «альтернативного» борошна

Незважаючи на деяку корекцію структури споживання, викликаної поширенням в Україні ідей здорового харчування, борошно продовжує залишатися одним з найбільш затребуваних видів сировини для випуску продуктів харчування.

В даний час вітчизняні борошномельні підприємства виробляють борошно наступних сортів:

  • пшеничне борошно: крупчатка, вищий, перший, другий, обойне;
  • житнє борошно: сіяна, обдирне, обойне;
  • житньо-пшеничне і пшенично-житнє обойне борошно.

Раз ви цікавитеся цією темою, можливо, вам буде корисний і матеріал про бізнес-план елеваторного комплексу

Разом з тим, в останні роки намітилася тенденція до зменшення виробництва борошна в Україні, що сприяє звільненню ринку для нових високотехнологічних підприємств.

Таке конкурентоспроможне підприємство можна створити по бізнес-плану виробництва борошна, складеному компанією Pro Capital Investment.

В якій би галузі ви не планували відкривати бізнес, рекомендуємо почитати статтю про те, що таке бізнес-план підприємства, і навіщо він потрібен

Проектом передбачено створення заводу потужністю переробки 60 тонн зерна на добу. Найбільш ємною статтею витрат стане закупівля обладнання - 76% від загального обсягу інвестицій.

Головними елементами виробничого комплексу стануть борошномельні площі 240 м2 і склад - 100 м2. Проектом також передбачено будівництво адміністративної будівлі (50 м2) і буріння водяної свердловини глибиною 100 м.

У нас на сайті доступний до покупки готовий бізнес-план борошномельного виробництва - ознайомтесь. Даний проект може бути адаптований під інші масштаби, локацію, обсяг інвестицій, рік та інші показники

На виході підприємства щомісяця будуть виходити:

  • борошно вищого сорту - 1 092,0 тони;
  • борошно 1 сорту - 218,4 тон;
  • пшеничні висівки - 336,0 тон.

Основним джерелом доходу борошномельного заводу буде реалізація пшеничного борошна вищого ґатунку на внутрішньому ринку і на експорт в рівному співвідношенні.

Якщо у вас є ще пару хвилин, почитайте про бізнес-ідею виробництва нішевих зернових

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами