Бізнес-план елеваторного комплексу: не втратити – значить придбати
2936

Бізнес-план елеваторного комплексу: не втратити – значить придбати

Бізнес-план елеваторного комплексу розроблений компанією Pro Capital Investment з урахуванням гострої потреби національної економіки в потужностях для якісного зберігання зернових і олійних культур, а також високу інвестиційну привабливість цього напрямку бізнесу. Готовий бізнес-план елеваторного комплексу можна придбати у відповідному розділі сайту компанії.

За оцінкою Української зернової асоціації, в 2019/20 маркетинговому році в нашій країні було зібрано 98,3 млн тон зернових і олійних культур. За прогнозами, в середньостроковій перспективі валовий урожай за цими категоріями сільськогосподарської продукції перевищить 100 млн тон і продовжить збільшуватися.

Читати про бізнес-план борошномельного підприємства тут

Разом з тим, за станом на лютий 2020 року, в Україні налічувалося 1261 зерносховищ різних конструкцій, загальною потужністю одночасного зберігання 51,6 млн тон. З урахуванням того, що за загальноприйнятими нормативами ємність зерносховищ повинна покривати середньорічний урожай з коефіцієнтом 1,2, Україні потрібно збільшити внутрішні потужності елеваторів більш ніж в два рази.

Бізнес-план елеваторного комплексу, розроблений компанією Pro Capital Investment, передбачає створення на ділянці в два гектара підприємства, що забезпечує одночасне зберігання 30 тис. тон зернових і олійних.

Бізнес-план підприємства: поняття, структура, приклади

Для реалізації проекту буде потрібно майже 5,8 млн євро, більша частина яких буде витрачена на будівельні роботи та закупівлю необхідного обладнання.

У структурі доходів новоствореного елеваторного комплексу основна частка (близько 60%) припадає на послуги з сушіння зерна.

Бізнес-план елеваторного комплексу розрахований на шестирічний період, протягом якого інвестиції в його створення окупляться з індексом прибутковості 1,02 з урахуванням фактору дисконту.

Читати про бізнес-ідею виробництва нішевих зернових

Таким чином, через всього п'ять років і дев'ять місяців з моменту старту реалізації бізнес-плану елеваторного комплексу інвестор поверне витрачені на нього кошти і почне нарощувати свій капітал в умовах високого попиту на послуги працюючого зерносховища.

Купити готовий бізнес-план елеваторного комплексу на 30 000 тонн

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами