Бізнес-план переробки волоських горіхів в Україні: виключно швидка окупність
491

Бізнес-план переробки волоських горіхів в Україні: виключно швидка окупність

Бізнес-план переробки волоських горіхів в Україні складено компанією Pro Capital Investment з метою реалізації проекту в інвестиційно привабливій ніші, виявленій за результатами маркетингового дослідження ринку. Готовий бізнес-план переробки волоських горіхів в Україні можна придбати на сайті компанії.

Більшості жителів України важко повірити в те, що такий поширений у нас плід, як волоський горіх, зростає далеко не скрізь. Для його культивування підходить не більше 7% світових сільськогосподарських угідь, а на території нашої країни це дерево можна побачити практично повсюдно.

Ознайомтеся з каталогом готових бізнес-планів за різними напрямками бізнесу

Попит на волоський горіх на внутрішньому і світовому ринку стабільний з підвищувальним трендом. Добре продаються і ядра різного ступеня подрібнення, і перегородки, і шкаралупа. Так, горіховий сад починає плодоносити лише на восьмий рік після посадки, але в подальшому він здатний давати врожай протягом декількох сотень років. Таким чином, вирощування волоських горіхів значно менш затратно, ніж, наприклад, пшениці.

Можливо, вам буде цікава бізнес-ідея переробки меду в Україні

Завдяки сприятливим природно-кліматичним умовам, Україна входить в десятку світових виробників волоських горіхів.

Разом з тим потенціал нашої країни по виробництву і переробці цієї культури ще не реалізований повною мірою. В даний час йде процес збільшення площ горіхових садів, а також їх врожайності за рахунок використання більш продуктивних сортів.

Бізнес-план переробки волоських горіхів в Україні передбачає створення підприємства виробничою потужністю п'ять тон горіхів за зміну. Розташування заводу вибирається з урахуванням наявності джерел електро-, водо- і газопостачання, якості логістичної інфраструктури регіону, доступності сировинного і споживчого ринків.

Ознайомтеся з типовою структурою бізнес-плану за стандартами UNIDO

Згідно бізнес-плану переробки волоських горіхів, джерелом доходу підприємства стане реалізації ядра і перегородки.

Прибуток почне надходити до інвестора вже в перший рік реалізації проекту, а її розмір дозволить окупити початкові вкладення протягом півтора років.

Також вас може зацікавити бізнес-ідея вирощування та первинної переробки льону

Ми підготували для вас короткий перелік готових проектів на цю і суміжні теми. Дані проекти можуть бути актуалізовані і розширені за товарними і географічними межами під ваші цілі:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами