Бізнес-план переробки меду в Україні: допоможемо пасічникам зі збутом
2524

Бізнес-план переробки меду в Україні: допоможемо пасічникам зі збутом

Бізнес-план переробки меду в Україні складено компанією Pro Capital Investment за результатами аналізу ринку та експортного потенціалу меду, який підтвердив високу ступінь інвестиційної привабливості даного напрямку бізнесу. Готовий бізнес-план переробки меду в Україні можна придбати на сайті компанії.

У нашій країні є прекрасні умови для бджільництва, про що свідчить той факт, що понад 10% світового збору меду має українське походження. У 2017 році вітчизняні експортери меду вивели Україну в трійку світових лідерів з поставок цього продукту на міжнародний ринок. Попереду нас тільки Китай і Аргентина.

Прочитайте про дохідні бізнес-ідеї в аграрному секторі

Найбільше меду в Україні збирається у Вінницькій, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Житомирській, Миколаївській, Полтавській та Кіровоградській областях, а географія його експорту охоплює 35 країн.

Разом з тим, виробництво меду в Україні не відрізняється стабільністю. Воно залежить від:

  • погодних умов;
  • екології та епізоотичної ситуації;
  • економічної обстановки в країні;
  • кон'юнктури зовнішніх ринків.

Якщо ви плануєте інвестувати бізнес в с/г і АПК, прочитайте про те, що таке бізнес-план підприємства

Так, в 2013 році був зафіксований рекордний показник валового виробництва меду - 73 тис. тон. Наступні три роки були кризовими для України в цілому, і для медової галузі зокрема, і тільки з 2017 року почався новий підйом вироблення українського меду.

 

Справжнім викликом для пасічників став перехід на нові європейські стандарти якості меду в 2019 році. Однак, оскільки велика частина його виробляється на невеликих пасіках, їм важко налагодити належну передпродажну підготовку і упаковку, організувати товарну партію свого продукту. Тому на ринку потрібні підприємства, які закуповують мед у пасічників, переробляють, упаковують і продають його споживачам усередині країни і за кордоном. При такій схемі у виграші залишаються всі учасники ланцюжка.

Перегляньте готові бізнес-ідеї в сфері с\г і АПК

Бізнес-план переробки меду в Україні передбачає створення переробного комплексу потужністю 20 тон меду на добу. Розмістивши підприємство в екологічно чистому регіоні, власник отримає можливість оформити сертифікат еко-продукції, що автоматично подвоїть її продажну ціну.

На організацію виробництва, згідно з проектом, буде потрібно дев'ять місяців. Фінансові розрахунки, виконані в рамках бізнес-плану переробки меду в Україні, показують, що всі вкладені в створення переробного комплексу кошти окупляться протягом року з невеликим (13,3 місяця) з моменту початку його роботи.

 Можливо, вам буде цікаво прочитати про бізнес-план виробництва ефірних масел в Україні

Ми підготували для вас короткий перелік готових проектів на цю і суміжні теми. Дані проекти можуть бути актуалізовані і розширені за товарними і географічними межами під ваші цілі:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами