Бізнес-план організації підприємства з переробки волоських горіхів: своїми плодами скористаємося самі
609

Бізнес-план організації підприємства з переробки волоських горіхів: своїми плодами скористаємося самі

Переробка волоських горіхів є перспективною ідеєю для бізнесу в Україні. Вкладені в її реалізацію кошти окупляться за півтора років, а за чотирирічний період рентабельність інвестицій складе 250-300%. Такі дані були отримані за результатами розробки бізнес-плану організації підприємства з переробки волоських горіхів, в рамках якого виконані всі необхідні розрахунки.

Читати про бізнес-план виробництва рослинних олій в Україні

Волоські горіхи є одними з найпопулярніших видів горіхів в нашій країні. Українська територія входить в сім відсотків поверхні земної кулі, де цей вид горіхового дерева взагалі може рости. Здавалося б, самою природою визначено розвивати виробництво і переробку волоських горіхів в нашій країні - це дозволить як задовольнити потреби власного ринку, так і заробити на експорті.

Дивитися шаблон бізнес-плану (волоські горіхи)

Зовнішньому напрямку реалізації волоських горіхів сприяє наявність поруч ємного і платоспроможного європейського ринку, рівень споживання на якому в три-чотири рази перевищує український. Однак, і внутрішній ринок також не варто скидати з рахунків, так як з ростом купівельної спроможності українського населення і поширенням ідей здорового харчування, все більше співгромадян будуть віддавати перевагу смачним, корисним, а головне - доступним волоським горіхам. Тому українські показники середнього споживання горіхів неминуче будуть наближатися до європейського рівня. Разом з тим, динамічно зростає і виробництво волоських горіхів в Україні. Тому створене згідно бізнес-плану підприємство не буде відчувати дефіцит сировини для переробки, що, в поєднанні з наявністю різноманітних варіантів збуту готової продукції, дозволить налагодити ритмічну і ефективну роботу.

Читати про бізнес-ідею вирощування слив в Україні

Сам процес створення заводу по переробці волоських горіхів складається з декількох послідовних етапів. Для їх здійснення буде потрібно близько одного мільйона доларів США. Найбільш ємними статтями витрат є придбання обладнання (48%), будівництво виробничо-складського комплексу (23%) і поповнення фонду оборотних коштів (21%).

Готове підприємство зможе переробляти до п'яти тон волоських горіхів в день, на виході отримуючи ядра різного ступеня дроблення, перегородки і паливні пелети з шкаралупи.

Як вже було написано вище, проект організації підприємства з переробки волоських горіхів окупиться протягом півтора років, а до закінчення проектного періоду інвестор зможе поповнити свій капітал ще двома мільйонами доларів.

Бізнес-план підприємства: поняття, структура, приклади - читати

Таким чином, правильно скориставшись сприятливими ґрунтово-кліматичними умовами і вигідним географічним положенням нашої країни, можна створити високорентабельне переробне підприємство, забезпечуючи співвітчизників робочими місцями і залишаючи в Україні більше доданої вартості.

 

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами