Аналіз ринку торгово-офісної нерухомості в Івано-Франківську: курс на респектабельність
1360

Аналіз ринку торгово-офісної нерухомості в Івано-Франківську: курс на респектабельність

Компанією Pro-Consulting проведено дослідження ринку торгово-офісної нерухомості в Івано-Франківську, в ході якого визначено його обсяг і структура за видами і учасниками, виявлені основні фактори впливу та тенденції подальшого розвитку. Готовий аналіз ринку торгово-офісної нерухомості в Івано-Франківську можна придбати у відповідному розділі сайту компанії.

Купити аналіз ринку торгово-офісної нерухомості м Івано-Франківськ

Ринок торгово-офісної нерухомості Івано-Франківська за останні кілька років накопичив досить значний потенціал, який в середньостроковій перспективі буде реалізовуватися шляхом введення в експлуатацію нових об'єктів, які будуються у відповідності з підвищеними запитами користувачів нерухомості.

Так, поточна забезпеченість торговельними площами в Івано-Франківську становить 334,9 м2 на 1 тис. жителів, що менше середнього показника по Україні. У цьому сегменті ринку нерухомості накопичився дефіцит в 27,5 тис. М2. Вакантність площ в якісних торгових і торгово-розважальних центрах міста менше трьох відсотків. Основними тенденціями розвитку торгівлі в Івано-Франківську, на які слід орієнтуватися девелоперам торгових приміщень, є:

  • перехід підприємств стріт-рітейлу в центральних районах міста в формат закладів громадського харчування та сфери послуг і дозвілля;
  • збільшення популярності мікрорайонних торгових центрів, магазинів формату "біля будинку";
  • активний розвиток місцевих торгових мереж;
  • зростання попиту на об'єкти торговельної нерухомості, розташовані на транспортних розв'язках та в спальних районах міста.

Інші готові аналізи ринків нерухомості

У секторі офісної нерухомості Івано-Франківська також спостерігається підвищення попиту на приміщення. Причому, цей попит уже почав задовольняться операторами ринку шляхом динамічного введення в експлуатацію нових об'єктів. Якщо за 2018 рік здано квадратних метрів офісної нерухомості на 20,7% більше, ніж в 2017-му, то за підсумками першого півріччя 2019 року темп приросту нових офісних площ досяг 218,6% в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року.

Але навіть такий масований збільшення пропозиції буде швидко поглинена орендарями, оскільки багато хто з них прагнуть переїхати в більш сучасні якісні офіси. Трендом найближчого майбутнього стане побудова бізнес-містечок на кшталт уже існуючого UNIT CITY, з усією необхідною інфраструктурою і найкращими умовами для роботи і відпочинку.

За результатами аналізу ринку торгово-офісної нерухомості Івано-Франківська можна прогнозувати прискорення його якісного та кількісного розвитку в середньостроковій перспективі за умови збереження і зміцнення політико-економічної стабільності в Україні. Спільними каталізаторами зростання попиту на комерційну нерухомість стануть підвищення рівнів доходів і урбанізації населення нашої країни.

Маркетингове дослідження на замовлення

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами