Ринок СТО для вантажних автомобілів в Україні: оновлення автопарку сприяє підвищенню якості обслуговування
325

Ринок СТО для вантажних автомобілів в Україні: оновлення автопарку сприяє підвищенню якості обслуговування

Ринок СТО для вантажних автомобілів в Україні вивчався компанією Pro-Consulting в травні 2020 року. Маркетингове дослідження ринку дозволило визначити його основні параметри, зробити сегментацію в залежності від особливостей і характеристик автомобілів, виявити основні фактори впливу та тенденції розвитку. Готовий аналіз ринку СТО для вантажних автомобілів в Україні можна придбати на сайті компанії.

Ринок СТО для вантажних автомобілів в Україні залежить від стану наявного автопарку в країні. Незважаючи на те, що у нас є тенденція поступової заміни старих вантажних машин на новіші, середній вік українських вантажівок в 2019 році все ще був найбільшим в Європі. Оскільки вантажівки в Україні не мають обмежень по терміну експлуатації, на внутрішніх маршрутах все ще іноді використовуються машини, випущені навіть за часів Радянського Союзу.

Можливо, вам буде цікаво прочитати про ринок автомобілів б/у в Україні

Моніторинг ринку СТО для вантажних автомобілів в Україні показує наявність його поділу на сектори, зайняті авторизованими у виробника станціями техобслуговування і незалежними СТО різного масштабу.

Рекомендуємо матеріал про результати аналізу ринку автозапчастин в Україні

Офіційними СТО найчастіше користуються власники нових вантажівок в період дії гарантії, їх перевагами є:

  • наявність кваліфікованого персоналу, спеціально підготовленого для обслуговування конкретної марки автомобіля;
  • використання при ремонті та обслуговуванні автомобілів оригінальних запчастин і витратних матеріалів;
  • оснащеність спеціальним обладнанням - стенди, підйомники, фарбувально-сушильні камери і інструменти, які часто недоступні незалежним конкурентам;
  • можливість обслужити автомобіль в будь-якому авторизованому сервісі на території країни.

На сайті також доступний до покупки готовий аналіз ринку автомобільних і залізничних перевезень в Україні та Донецькій обл. (2018 р.) - ми можемо проаналізувати за аналогічною структурою ваш ринок або просто актуалізувати даний звіт

Найбільшу конкуренцію авторизованим автосервісам надають сертифіковані незалежні СТО. Вони дорожать своєю репутацією на ринку СТО для вантажних автомобілів в Україні, тому також регулярно підвищують кваліфікацію майстрів, закуповують хороше обладнання і запчастини, підтримують високий рівень обслуговування. Разом з тим, аналіз ринку СТО для вантажних автомобілів в Україні свідчить про наявність на ньому досить значної частки невеликих автосервісів, які мають:

  • незадовільну якість послуг;
  • недостатній рівень кваліфікації технічних фахівців;
  • некомпетентний підхід до організації управління СТО.

Прочитайте статтю про кабінетні маркетингові дослідження: яку інформацію і прогнози по ринку можна і потрібно дізнатися

Такі учасники ринку СТО для вантажних автомобілів в Україні ризикують бути витісненими з нього сильнішими конкурентами з числа як авторизованих, так і незалежних станцій технічного обслуговування.

Більше відомостей по даній сфері бізнесу можна отримати з матеріалу готового маркетингового дослідження ринку СТО для вантажних автомобілів в Україні, розміщеного в онлайн магазині Pro-Consulting.

Якщо у вас є ще пара хвилин, прочитайте матеріал про ринок вантажоперевезень в Україні

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами