Ринок паперових пакетів в Україні: основні споживчі тренди
629

Ринок паперових пакетів в Україні: основні споживчі тренди

Аналіз ринку паперових пакетів в Україні проведено компанією Pro-Consulting у лютому 2024 року. Маркетингове дослідження дало змогу отримати інформацію про:

 • фактори, що мають найбільший вплив на ринок паперових пакетів в Україні, тенденції та проблеми його розвитку;
 • обсяги виробництва, експорту та імпорту цільової продукції;
 • ємність ринку паперових пакетів в Україні в динаміці за період 2021-2023 років;
 • сировинну базу та технології виробництва, що використовуються;
 • зміни цін на ринку паперових пакетів в Україні протягом даного періоду;
 • діяльність, розподіл часток і рівень конкуренції суб'єктів розглянутої сфери бізнесу;
 • структуру випуску та зовнішніх поставок товарів на ринок паперових пакетів в Україні;
 • споживчі вподобання і тренди;
 • інвестиційну привабливість галузі, наявні на ринку паперових пакетів в Україні ризики та бар'єри для реалізації бізнес-проектів.

Готовий аналіз ринку паперових пакетів в Україні можна придбати на сайті компанії. Також вас може зацікавити оновлення готового аналізу ринку паперових стаканчиків в Україні або, наприклад, аналізу ринку санітарно-гігієнічних паперових виробів і целюлози в Україні.

Якщо ви плануєте аналізувати свій ринок за індивідуальним техзавданням, заздалегідь ознайомтеся з типовою структурою дослідження ринку, яку також можна адаптувати під цілі та завдання вашого підприємства або бізнес-проєкту.

Моніторинг ринку паперових пакетів в Україні дав змогу визначити, що одним з основних каталізаторів його розвитку нині є глобальний тренд, спрямований на підвищення рівня екологічної життєдіяльності людей. Ритейлери багатьох країн спонукають покупців до використання екологічного пакування товарів, безкоштовно пропонуючи пакети з паперу як альтернативу платним пластиковим пакетам. Таким чином ринок паперових пакетів набув стійкої тенденції зростання. Також Pro-Consulting актуалізує аналіз ринку гофрокартону та гофротари або аналіз ринку поліграфічних послуг України, або підготує інший ринковий звіт за вашим запитом.  

Товари ринку паперових пакетів в Україні мають низку переваг перед аналогічною пластиковою упаковкою. Вони легко піддаються вторинній переробці, їх виробництво просто налаштовується з урахуванням вимог користувачів. Багато споживчих товарів: кава, борошно, спеції, деревне вугілля, сухі будівельні суміші, краще зберігаються саме в паперових пакетах.

Споживчий аналіз ринку паперових пакетів в Україні дав змогу сегментувати пропозицію за сферами використання:

 • паперовий пакет без ручок для харчових продуктів: фасування круп, борошна, сухих харчових сумішей і кормів для тварин, чаю, кави, горіхів, сухофруктів;
 • товари ринку паперових пакетів для будівельних матеріалів;

Використовуються одно- і чотиришарові пакети без ручок для пакування та зберігання сухих будівельних сумішей: шпаклівки, цементу. Їхніми основними властивостями є підвищена міцність і гігроскопічність. Такі паперові пакети можуть витримувати велику масу вмісту. До речі, у нас є і готовий аналіз ринку сухих будівельних сумішей в Україні.

 • паперові пакети для пакування подарунків;

Подарункова упаковка ринку паперових пакетів в Україні виготовляється зі щільного різнокольорового картону або крафт-паперу. Пакети можуть мати оригінальні шовкові ручки, ручки-шнурки або паперові кручені ручки. У разі вашої зацікавленості, опис готового аналізу ринку подарунків в Україні доступний за цим посиланням.

 • продукція ринку паперових пакетів в Україні, призначена для пакування товарів у магазинах і їжі в закладах громадського харчування на виніс;
 • саше-пакети з тонкого харчового паперу, що використовуються в точках швидкого харчування.

Основний попит на саше-пакети формують пекарні різних форматів. Наприклад, за наявності в супермаркеті власної випічки хлібобулочних виробів такі вироби ринку паперових пакетів в Україні можуть використовуватися для приміщення ще гарячої готової продукції або надаватися покупцям для самообслуговування.

За результатами маркетингового дослідження зроблено висновок про наявність на ринку паперових пакетів в Україні великої кількості споживчих напрямів і ринкових ніш, що сприяє випуску широкого спектру продукції, яка різниться за формою, розміром, кольором, кількістю шарів у паперовому пакуванні. Головною умовою конкурентоспроможності бізнесу на ринку паперових пакетів в Україні є можливість швидкого реагування на мінливі вимоги споживачів.

Розгорнуті відомості про дану сферу економічної активності, її поточний і прогнозний стани, інвестиційну привабливість із зазначенням ризиків, бар'єрів і можливостей для організації та розвитку бізнесу можна отримати з матеріалів маркетингового дослідження ринку паперових пакетів в Україні, який є доступним для придбання в магазині готових проєктів компанії Pro-Consulting.

Джерело: Pro-Consulting

Читати також: Ринок пінопласту в Україні

Підписуйтесь на наш Telegram, щоб бути в курсі аналітичних новин ринків України та світу.

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами